Laenu taotlemine ID kaardiga

Kui digitaalne allkirjastamine sellegipoolest ei õnnestu, võta ühendust Inbanki klienditeenindusega. Laenusumma väljamaksmise eelduseks on ka isikusamasuse tuvastamine, mida saab teha valitud Omniva esindustes või Inbanki kontoris ning uue kliendina esmakordsel lepingu sõlmimisel ka Inbanki internetipangas veebikaamera kaudu. Maksepuhkuse täpse pikkuse ja tingimused määrame kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes. Täpne intressimäär sõltub Sulle personaalselt pakutavatest tingimustest, millega saad tutvuda pärast laenuotsuse saamist. Maksepuhkust on lepingu kehtivuse ajal võimalik võtta kuni kaks korda ning kokku kuni kuueks kuuks laenuperioodi jooksul. Vaata täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Lepingu allkirjastamiseks interneti teel on vajalik toimiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. Maksepäeva muutmiseks palume esitada vastava sooviavalduse aadressile [email protected] Kui esitad konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb konto väljavõte salvestada PDF-formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Konto väljavõte võib olla laenu taotlemiseks vajalik juhul, kui pensionifondi laekumistest puudub piisav ülevaade. Küll aga on laekunud arved kättesaadavad Sinu kodupanga internetipangas. Viite lepingule leiab ühtlasi e-kirjast, mis saadetakse Sulle lepingu sõlmimisel. Mugavamaks tasumiseks soovitame kodupangas sõlmida e-arve püsimakselepingu. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ning hilinenud maksetelt arvestatakse viivist. Arve tasumine toimub Inbanki pangakontole SEB või LHV pangas. Sellest tulenevalt saad olla kindel, et Sinu kuumakse suurus ei muutu. Makse hilinemisega seotud tasud on välja toodud lepingus ja Inbanki hinnakirjas. Välismaa pangakontole või teise isiku kontole me laenusummat välja ei maksa.

SMS laen ehk kiirlaen telefoni teel |

. Raha laekub arvelduskontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval pangapäeval pärast meiepoolse ülekande sooritamist. Maksepäeva muutmise tasu on leitav Inbanki hinnakirjast. Vajadusel saab laenujäägi kohta infot ka Inbanki klienditeeninduselt. Selleks palume esitada sooviavalduse aadressile [email protected] Laenu taotlemine ID kaardiga. Kui Sul siiski ei õnnestu lepingut leida, palume pöörduda Inbanki kontorisse. Kui oled väljavõtte arvutisse salvestanud, saad selle üles laadida laenutaotluse lehel. Ennetähtaegse tagastamise tingimused on välja toodud Inbanki hinnakirjas.

Kodulaenud - Swedbank

. Äritegevuseks vajalike seadmete ostu aitab täisteenusliisingu abil finantseerida Inbank Liising. Laen 500 €. Väljavõtet saab üles laadida ka hiljem, kui logid Inbanki internetipanka ja valid menüüst “Laenud”. Seejärel edastame Sulle lõpliku summa, mis selle kuupäeva seisuga on veel tasuda jäänud. Selleks palume esitada laenu ennetähtaegse tagastamise sooviavalduse meiliaadressile [email protected] koos kuupäevaga, millal soovid laenu ennetähtaegselt tasuda. Maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks on kuni kolm kuud. Kui maksete tasumisel on ette näha pikemajalisi raskusi, siis palume esimesel võimalusel kindlasti Inbanki poole pöörduda, sest nii saame üheskoos paindliku lahenduse leida. Lepingut on lisaks võimalik allkirjastada ka Inbanki kontoris. Positiivse vastuse korral saab koheselt sõlmida ka laenulepingu. Kui väljavõtte üleslaadimine Inbanki internetipangas ei õnnestu, palume selle saata meiliaadressile [email protected] Näiteks kui soovid laenutaotlusel suuremat summat kui pensionifondi laekumistel põhinev sissetuleku suurus võimaldaks ning kui on olemas täiendavaid sissetulekuid, mis selles ei kajastu. Saabunud e-arve võib siis lihtsalt arhiveerida. Seepärast palume meid makseraskusest koheselt teavitada. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga. Näiteks on võimalik võtta maksepuhkust või pikendada laenuperioodi, millega kaasneb kuumakse alanemine. Osamakse loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiad oma laenulepingust või e-arvelt. Kui soovid maksepuhkuse võimalust kasutada teist korda, peavad Sinu eelneva kolme kuu laenu- ning intressimaksed olema tasutud. Olen osamakse tasunud viitenumbrit kasutades, kuid internetipangas on info tasumata arve kohta. Tutvu ka konto väljavõtte laadimise juhistega. Igakuiseid laenumakseid saad tasuda oma kodupanga arvelduskontolt. E-posti teel me arveid ei saada.

Kommentit