1 järgu hüpoteek monneti

EstateGuru laenuportfell on põhiliselt jagatud kolmeks laenutüübiks: sildlaenud, arenduslaenud ja ärilaenud.

Ühisrahastuse kaudu jõuti esmakordselt metsa - Erametsakeskus

. 1 järgu hüpoteek monneti. Kaunase piirkond on Leedus jõudsalt arenemas ning turg laieneb kiirelt. Aina enam rahvast liigub suurlinnadesse ja nende lähedusse elama ning seega on kinnisvaraarendajatel võimalus pakkuda neile kodusid ja äripindu. 1 järgu hüpoteek monneti. Seda on võimalik näha ka EstateGuru laenuportfelli jaotuse puhul. Läti teistel piirkondadel on kogu portfellist vaid väikene osa. Sildlaene defineeritakse lühiajaliste kinnisvaralaenudena, mis annavad kinnisvara omanikule vajaliku kapitali seniks, kuni kindel finantseerimise allikas on leitud. Arenduslaenu kasutatakse kinnisvara arendamiseks – alates ehitustöödest kuni kaevamistöödeni, näiteks piirkonna infrastruktuuri parandamine, kuhu alla kuuluvad ka teed ja kommunaalvõrgustik. Kuna EstateGuru sai alguse Eestis ning laienes alles hiljem ka välisriikidesse, siis ei pruugi tulla üllatusena, et suurim arv laene on rahastatud Eestis.

Kiir ; Vivus SMS kiirlaen -

.

Kristel Kallas – Laenud Eestis

. Järgnevas blogiartiklis anname lihtsa ja informatiivse ülevaate EstateGuru laenuportfellist. Esiteks toome välja projektide jaotuse piirkonniti Eestis. MAKSETERMINAL. Juhul kui laenuvõtja pole võimeline laenu tagasi maksma, saab EstateGuru kasutusele võtta meetmed, et investorid siiski oma raha tagasi saaksid. EstateGuru on teinud mahukaid projekte ka Klaipedas ja teistes Leedu piirkondades. Ligi ¾ projektidest Eestis on tehtud Tallinnas ja selle ümbruses. Tagatiste jaotust on võimalik näha ka järgnevalt graafikult. Projektide jaotus Eestis, Lätis ja Leedus piirkonniti Üldiselt on Balti riikides kõige kiirem arendustegevus pealinnades ja nende ümbruses. See tähendab, et enamustel juhtudel on EstateGurul tagatisele kõik õigused. aastal laienes EstateGuru ka Soome ja Hispaaniasse ning turgudel on juba rahastatud ka esimesed projektid. EstateGuru pakub kinnisvaraga tagatud laene Kõik projektid EstateGuru platvormil on tagatud kinnisvaraga.

aastal pakume investoritele veelgi enam kvaliteetseid investeerimisvõimalusi nii Baltikumis kui ka uutel välisturgudel, kuhu plaanime laieneda. Lisaks toome välja ka graafiku, mis annab ülevaate EstateGuru laenuportfellist vastavalt laenustaatusele. Kõik need projektid on siiani tehtud viies riigis: Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Hispaania. Üle poole EstateGuru rahastatud laenuportfellist on sildlaenud ning peaaegu veerand ärilaenud ja veidi üle ¼ arenduslaenud. Lisaks on kõik tagatised kas elamud, ärikinnisvara või maatükid, mis tagab tagatiste kõrge likviidsuse taseme. ning Vilniusega võrreldavaks regiooniks on Kaunas, mis moodustab üle veerandi kõigist Leedus väljastatud laenudest. See näitab sildlaenude populaarsust arendajate ja ettevõtjate kapitalivajaduse finantseerimisel.

Lühi laenud; miniredit - Laenud Eestis

.. Riik on hetkel majanduskasvu tingimustes kiirelt arenemas ning seetõttu kasutavad paljud kinnisvaraarendajad võimalust saada finantseeringut headel tingimustel. Ärilaen on hüpoteeklaen, mida võetakse eesmärgiga finantseerida ettevõtte kapitalivajadust laienemiseks, sealjuures on seatud hüpoteek ettevõtte poolt omatud tagatisvarale

Kommentit