15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas

Ettevõtlike Saare Naiste klubi eestvedaja, Saaremaa arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Tiia Naagel selgitas, et klubiõhtute eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enesearenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Ettevõtlike saare naiste klubi väisas tegijaid Pärnumaa.

. Uued kiirlaenud банк LHV в Таллине интрессы по срочным вкладам. Lisaks põnevaid või nn unustatud köögivilju ja söögikõlbulikke ilutaimi.

“See energia ja positiivsus, mis neist naistest õhkus, teeb kadedaks iga külastaja,” kinnitas Naagel. Tegu on sisustuspoega, mida veab kaks ägedat naisettevõtjat. Kiir laen 0. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole.. “Ääretult tegusad inimesed, kes teevad, mida oskavad, ja jagavad rõõmuga oma kogemusi.” Jõuti ka Pärnusse, kus asub mööblimüügiga tegelev Veranda OÜ ehk Mööblisahver. Kust on mõistlik laenu võtta. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Naageli sõnul rääkisid Pärnumaa ettevõtjad oma tegemistest uhkuse ja õhinaga ning saarlased olid igal pool ooda­tud. “Meid huvitasid pigem väiksemad, kuid edukad ettevõtted, samuti need, kes on sisenemas või juba tegutsevad eksportturgudel,” rääkis Naagel. “Kuigi Pärnumaal on kindlasti palju edukaid ettevõtjaid, siis otsus just naisettevõtjaid külastada oli asjade loomulik käik,” kinnitas Naagel. Teine päev algas saarlastele Lahendaarium OÜ külastusega, mis on loominguline büroo, kus tegutseb mitu naisettevõtjat, kes täiendavad üksteist. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Krediidi ettevõtted Bondoralaen esitas hagi. Omalt poolt soovisime kõigile saaremaist önne ja kuhjaga kordaminekuid.” Klubi rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest Euroopa Regionaal­arengu Fondi kaudu ning selle läbiviija on Saaremaa arenduskeskus. 15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas. “Oleme selle võimaluse eest hästi tänulikud. Kõige suurema elamuse said naised ettevõttes WOOD­BRIGHT OÜ, mis tegutseb Halinga vallas vanas lehmalaudas, mida tasapisi korda tehakse. Päev loeti lõppenuks aga Maarja-Magdaleena Gildi külastusega. Naageli andmeil on ettevõtte peamine tegevus puidust põletustoodete valmistamine: tuuleküünlad, eco-valguse- ja lõkkevalgusepakud, eco-grillid, grillplated ja kasest küünlaalused. “Nutikaid lahendusi tuleb aina juurde,” märkis Naagel.

Otsitakse ettevõtlikku naist - Uudised - Sakala

. “Väga hakkaja naine koos mehega omab seda ettevõtet ja nad on väga avatud koostööle, kuna näevad selles suurt edu eksportturgudel püsimiseks.” Külastati ka Tamme talu ürdiaeda, kus kasvab taimi igast maailma nurgast.

I N F O L E H T -

. “Nad on hea näide sellest, kuidas mitu ettevõtet saavad sõbralikult koostööd teha ja üksteist toetada.” Pärnu kesklinnas külastati ka Siluett Eesti moepoodi, mille avasid sel kevadel kaks nais­ettevõtjat

Kommentit