19 nippi, kuidas jõulude ajal raha kokku hoida

Võta ostlemiseks aega ning võrdle hindu erinevates poodides. Nii ei haara sa toidulaualt valimatult kõike.- Vali väherasvasemad tipikastmed, nagu tzatziki ja krõpsude asemel proovi näiteks juurvilju.- Otsi endale tegevust - tee pilte või näita vanu. Ükskõik, kui ahvatlev see ka poleks, pea meeles, et oled läinud ostma kingitusi oma lähedastele, mitte endale. Ka verivorstid ja piparkoogid võivad erinevates poodides olla väga erineva hinnaga, ent hindu võrreldes võid enda jaoks säästa lausa mitukümmend eurot.Laenu võtmine jõulude ajalPea laenamisel meeles, et ei tasu üle piiri minna. Kõik jõulukaunistused, jõuluküünlad, pärjad ja muud pisidetailid võivad maksta mitmekümne euro ulatuses, jõulukuusk ise aga võib maksta kümneid kui isegi mitte sadu eurosid.Kodu saab aga kaunistada ka soodsamalt. Nii saad oma kingieelarvet korralikult vähendada.Ära jäta ostlemist viimasele minutile – üks suurimaid vigu, mida kiputakse ikka ja jälle kordama, on jõuluostude tegemine viimasel minutil, teinekord lausa päev enne jõululaupäeva. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Trükkides sisse üksnes märksõnad “christmas gifts diy” avaneb sulle sadu kingiideid – võid minna ka lihtsalt sellele lingile, kus on need samad märksõnad juba sisse trükitud otsingusse.Ka Eestis on mitmeid ressursse, mis saavad sind abistada. Paljud pered otsustavad lausa võtta väiksema summaga tarbimislaenu, et kõik jõuluaegsed kulutused teha. Samuti võid teha kingituse oma vanematele kahepeale või paarikestele kahepeale, selle asemel, et teha igaühele eraldi kingitus. Muidu võivad sind rajalt kõrvale tõmmata ahvatlevad sooduspakkumised ja säravad jõuluväljapanekud ning sa ei märkagi, kuidas oled kulutanud tunduvalt rohkem kui oleksid soovinud. Kümned erinevad seapraed, kapsad, verivorstid ja piparkoogid – valikuid on külluslikult. Perepeade jaoks on selle maagia taga aga üks pisut stressirohke asjaolu: raha.Jõulud on ühed kõige kommertslikumad pühad ning paraku ei pruugi jõulude tähistamine olla sugugi soodne. Säravad tuled, küünlad, lumi, piparkoogilõhn, hapukapsad, kingitused, “Home Alone” filmiseeria … miljon muud pisiasja, mis kõik koos loovad südantsoojendava tunde. Kust saaks laenu auto tagatiseks.

12 lihtsat nippi kuidas jõulud ja aastavahetus.

. Jõulude ajal on siiski kõige olulisem veeta aega koos perega ning selle jaoks ei ole kindlasti vaja mitut erinevat verivorsti liiki ega lademetes maiustusi. Olgem ausad, me oleme kõik muretsenud selle pärast, et kingitus on liiga soodsa hinnaga. Tee endale selgeks, kui palju lisaraha pidustuste jaoks vajad ning piirdu selle summaga. Jõulukuuse puhul tuleks kindlasti välja selgitada, kas süda kisub pigem päriskuuse poole või sobiks ka kunstkuusk. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Kiirlaenu või väikelaenu taotlus tasuks teha nädalake enne jõulupühi – nii saad kindlasti raha õigel ajal kätte ning jääb ka piisavalt aega üle selleks, et jõuluostud ära teha.

JÕULUVANA SOOVITUSED: 19 nippi, kuidas jõulude ajal raha.

. Kogu pere tuleb pühade ajaks kokku ning veedetakse mõnusalt aega. Jääb vähem aega pugimiseks.- Väldi frititud, juustuseid või rasvaseid toite nagu pirukad või krõpsud. Ära lase end eksitada sellistel kampaaniatel.Ära osta endale midagi – väga ahvatlev on jõulukinke ostes osta midagi ka endale.. Näiteks on Eestis vahva blogi “Tee ise“. Nii saad välja selgitada, milline laenupakkuja annab sulle kõige sobivamate tingimustega laenu. 19 nippi, kuidas jõulude ajal raha kokku hoida. - Alusta oma uusaasta lubadustega varem! Oma toitumist hakka jälgima juba enne pühi.- Ole peol aktiivsem! Võta osa mängudest ja löö tantsu. Need peibutavad sind lihtsalt ostma, kui tegelikult oleksid võib-olla saanud sama eseme kusagilt mujalt tavahinnagagi soodsamalt. Enne laenamist võrdle aga erinevaid laenusummasid. Kodu võib kaunistada kenade männiokstest valmistatud pärgade ja vanikutega ning kuuseehtedki võib teha ise – internetis on palju erinevaid õpetusi ise meisterdamiseks. Kust saab soomes laenu

Kommentit