2019 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha kasvatamiseks

Niisiis võiksid sisekujunduses kasutada maalähedasi toone, veega seotud aksessuaare, puitu ja taimi. See toob su ellu harmooniat ja muudab peresuhted heaks. Ja muidugi võib suuremat rõhku pöörata ka ühistele söömaaegadele. Muuda kauniks kagu ja kirde suunda jäävad alad majapidamises. Ole sõbralik ja ära pane tähele nende äpardusi ja vigu. Tee enda ja oma pere elu mõnusaks ja mugavaks, ole optimistlik ning hinda oma sõpru. Naudi lihtsaid asju, ole keskkonnasõbralik ja usu, et nii toob alanud aasta su ellu palju head õnne. Vali parim 400 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks.

Ole teiste vastu hea ja proovi lähedasi aidata. 2019 aastal rikkus majja: uue aasta lubadused raha kasvatamiseks.

FENG SHUI | Kuidas sea aastal oma kodu sättida, et õnn.

. Kasuta beeže, kuldseid ja pastelseid roosasid toone, aga ka pruune ja halle värve.Kasuta neid nippe oma kodu ja aia kujundamisel. Muuda õuealad kauniks, kasutades puitu, kivi, looduskivi, veega seotud aksessuaare nagu purskkaev või hoopis tiik. Seetõttu on sea aasta disainisümbol rahulik jõgi, mis voolab justkui läbi kaunite põllumaade. Oluline on näiteks toolide-diivanite asetus, mis soosiks suhtlust. Nii läheb kogu uus aasta väga hästi.Allikas: lushhome.com. Ole keskkonnasõbralikum, kasuta sisekujunduses looduslikke materjale ning too oma koju ja aeda rohkem rohelust. Jälgi ka seda, et kodu oleks külaliste jaoks mugav paik.

Läti ametiühingud: 2019. aastal peaks miinimumpalka taas.

. Soodsad isetehtud asjad on väga vahvad ja aitavad muuta kodu isikupärasemaks. Ole originaalne ehk lähtu sisekujundusse loovalt. Sea aasta seostub ka naiseliku energiaga, mugavusega, rahuga, pehmete toonidega ja naturaalsete tekstuuridega. Kuna siga iseloomustab lahkus ja sõbralikkus, siis seetõttu võiksid nüüd muuta kodu oma pereliikmetele eriti mõnusaks ja mugavaks paigaks

Kommentit