46 kasulikku harjumust isiklike rahaasjade edukaks korraldamiseks.

Maksad oma arved õigel ajal. See aitab vähendada kulutusi söögile ja minimaliseerib toiduainete raiskamise. Vaatad üle oma krediitkaardi väljavõtted. ID kaardiga isikutuvastus laen. Kulutad iga kuu vähem kui teenid. Aja jooksul asjad kuluvad ning nende remont aastaid hiljem ei taga enam uue või kaasajastatud tootega võrreldes sama kvaliteeti. Sa tead, et enne ostlemist on alati hea hindu võrrelda. Kohtled oma kodust majapidamist nagu äri. Paned vastu kiusatusele kulutada hädaabifondi raha mitte-hädavajalikele väljaminekutele. Aegajalt premeerid end mõne suurema ostu või kingitusega. Kasutad “häid laene”, et osta asju, mille väärtus ajas kasvab, rajades tee suuremaks sissetulekuks ja majanduslikuks sõltumatuseks tulevikus. See mitte ainult ei taga, et maksad endale esimesena, vaid aitab ka lihtsalt ja valutult raha koguda. Loed kõik lepingud enne allkirjastamist hoolega läbi. Olukorra tekkel pead alati läbirääkimisi ja püüa hinda alla kaubelda. Teed vajalik eeltöö, kui plaanid mõnele asjale osta pikendatud garantii. Kindlustad esmalt oma vanaduspõlve enne kui laste tulevikuks raha hakkad koguma.

Ei raiska aega kupongide kogumisele, mida sa kunagi ei kasuta. Kasutad asjade ostmiseks krediitkaarti ainult siis, kui sa suudad kogu summa kuu lõpuks tagasi maksta. Väljapääs igakuisest majanduslikust kitsikusest peitub planeeritud eelarves ja hädaabifondis. Koostad kuu- ja aastaeelarveid. Ei maksa liiga palju kindlustuse eest. Mõned neist mõjutavad elu olulisemalt rohkem kui teised. Kasutad võimalust osa oma palgast püsimaksetega automaatselt säästudesse suunata. Ütlus, et loterii on lollide maks peab paika. Kõigil peaks olema vähemalt kolme kuni kuue kuu elamisraha pangas. Kunagi ei ole hilja alustada. Otstarbekam on suunata lisaraha säästudesse. Väldid kiirlaenude kasutamist ajutiste finantsraskuste lahendamiseks. Kiirlaen sularahas, laenu andjad saaremaal. Kuhugi investeerides omad ette-planeeritud väljumisstrateegiat. Pöörad tähelepanu hüpoteegi intressimääradele – isegi pärast kodu ostmist. Nii väldid mõttetute viiviste maksmist. Jälgid detailselt oma sissetulekuid ja väljaminekuid. Olgem ausad, enamikele inimestele on rahaasjade ebaõnnestunud planeerimine sama kui planeerimine ebaõnnestumiseks. Minimaalsed igakuised tagasimaksed garanteerivad, et maksad maksimaalselt intressi. Võimalusel maksad arved internetis.

Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Põhjused.

.

Index []

. Aktiivne roll rahaasjade korraldamisel ning keskendumine sissetulekute suurendaamisele tagab helgema tuleviku nii sulle kui ka su perele. Säästad osa oma sissetulekust pensionieaks. Väldid intressimakseid nii palju kui võimalik. Häid harjumusi rahaasjade planeerimisel võiks lugeda majanduslikult eduka inimese üheks tähtsaimateks harjumusteks. 46 kasulikku harjumust isiklike rahaasjade edukaks korraldamiseks. Keeldud tegemast vaid minimaalseid krediitkaardi tagasimakseid. Tavaliselt on neil kõrge tasu, mis muudab nad väga kalliks. Kasutad kuponge ja interneti sooduskoode nii tihti kui võimalik. Pead paika pandud eelarvest kinni. Hoiad osa raha isiklikus hädaabifondis. Regulaarne tehniline hooldus aitab vältida ootamatuid ja juba tõsisemaid ning kulukamaid probleeme tulevikus. Ei eelda kunagi, et minevikutulemused garanteerivad tulemusi ka tulevikus. Inimesed, kes seda ei tee, võivad jääda ilma headest refinantseerimisvõimalustest, mis võivad laenuperioodi vältel kokku hoida kümneid tuhandeid eurosid.

Viis harjumust, mis võivad elueale lisada rohkem kui.

. Sa väldid kiusatust naabritele muljet avaldada. Meil kõigil on nii häid kui ka halbu harjumusi. Näiteks, milleks maksta preemium hinda reisikindlustuse eest, kui sa küsid oma kulud tagasi harva ning väikeses summas. Planeerid menüü tervele perele pikemaks ajaks ette ja osta ainult vajalikud toiduained, mis kõik kohe kasutusse lähevad. Pensioniea planeerimine ei tähenda, et peaksid lootma jääma vaid kogumispensionile. Mõistad täielikult aktsiate ja teiste finantsinstrumentide olemust enne neisse investeerimist. Ei kuluta liiga palju raha kingitustele. Ilma väljumisstrateegiata on raske ära tabada hetke, mil peaks kaotusele pidurit panema või kasumit võtma. Ei looda kunagi saada pärandust, mis sinu rahalised probleemid lahendab. Laenud ID kaartiga tuvastamisega Bondoralaenas. Kulude vähendamine suudab sind viia ainult teatud punktini. Koonerdamise vältimine on heaolu saavutamise vahend. Säästmisel paned paika eesmärgid, mida regulaarselt üle vaatad ja uuendad. Üks parimaid viise, kuidas seda vältida, on teha ostunimekiri ja sellest kinni pidada. Ei tee ühtegi ostu impulsiivselt. Palgatõus ei pea tähendama suurenenud kulutusi. Hoiad rahakotis nii vähe raha kui võimalik. 46 kasulikku harjumust isiklike rahaasjade edukaks korraldamiseks.

Kreditex Ühisraha: laenud ja investeerimine. Laen kätte.

. Kontrollid, kas kõik väljaminekud ja võimalikud laekumised on õiged ja ei esine autoriseerimata ülekandeid. Säästmisega alustamine noorelt garanteerib mugava elu vanaduspõlves. Mida toob kaasa Trumpi võit Eestile?. Ei osta omale uut autot – või veel parem, uuemat kasutatud autot – kümneks aastaks või kauemaks. Ignoreerid posti teel pakutavat krediiti. Uute autode ostmine on kallis, sest nad kaotavad esimese kolme aasta jooksul kuni poole oma väärtusest. Tihti ei pruugi pikendatud garantii tuua oodatud lisandväärtust

Kommentit