9 märki, mis võivad tähendada, et sul on laenusõltuvus

Näiteks jõusaalis rassides pearinglust või uimasust tundes võib see viidata vedelikupuudusele. Iga viivitatud minut võib vähendada su ellujäämisvõimalusi. Lihaste krambid võivad olla märgiks perifeersete arterite haigusest, mille käigus ladestuvad rasvhapped jala arterite seintele ning see on juba otsene märk südamehaiguse tekkeks. Südamepekslemine võib olla ka märgiks sellest, et vererõhk on langenud madalale, et veresuhkru tase on madal, et sul on aneemia või vedelikupuudus. Vaatamata sellele, et sõidad kolm korda nädalas rattaga, hakkad sa hingeldama, kui liigud trepist või köhid intensiivselt. Samuti võib see olla mõne ravimi kõrvaltoime.Sind tunned end ärevalt, higistad ja tunned iiveldust samal ajal. Ka need sümptomid võivad viidata häiretele südame töös, kuid olla põhjustatud ka millestki muust. Igal juhul räägi arstiga, kui sa öösiti oma südame kloppimist kuuled. See võib olla märk astmast, aneemiast, mõnest infektsioonist, kuid harva viitab see häiretele südame klappide töös või südame ebapiisavale võimele verd pumbata.

Kommentaarid - Ole tähelepanelik! 9 märki, mis võivad.

. Mõnede arvamuste kohaselt on mõlemad haigused seotud närvisüsteemi tasakaalustamatusega. Kui keegi räägib sinuga nii avameelselt, kuula ta ära ja proovi ettevaatlikult abi pakkuda. Kui pearinglus tabab sind aga regulaarselt, pea nõu arstiga – põhjuseks võivad olla ravimite kõrvaltoimed, sisekõrvaprobleemid, aneemia või ka mõned südame tervise häired.Sa hakkad ka väiksema koormuse puhul hingeldama. Mõnikord on peavalu lihtsalt peavalu. Seega – püüa koos arstiga migreeni põhjuste jälile jõuda.Su süda hakkab kuuldavalt kloppima, kui sa lähed magama. Ole väga tähelepanelik, ta võib seda mokaotsast mainida.Allikas: Awarenessact Su lihased lähevad liikudes krampi. Kiirlaen odav intress laen 100 500 eur. Kallis inimene võib hakata tundma, et ta on kõikidele teistele koormaks. Kuna aga füüsiline koormus tugevdab südant, võid rahulikult edasi treenima.Sa oled masenduses. Temaga rääkides on ta avaldanud sulle, et ta on väga õnnetu ja rahulolematu. Lähedane inimene hakkab ühel hetkel ainult teiste eest hoolitsema, üritab kõigile igati abiks olla. Paku laenu üksikisikute vahel isepankuri intressi arvutused. Hobid, mida ta on terve elu armastanud, ei huvita teda enam. Mine otsi abi!Sul on migreenid. Depressioon on maailmas üks levinuim probleem. Selle põhjuseks võib olla vigane südameklapp. See pole küll otsene märk südameprobleemidest, kuid vaimne heaolu on füüsilise heaoluga otseselt seotud. Kuid samal ajal jätab ennast unarusse.

8 märki, mis annavad teada südameprobleemidest - Tervis

. Smslain. Kõrgeim - Vivius laen.

Kuid mõnikord võivad regulaarsed migreenid viidata sellele, et südamega on midagi halvasti. Tal on tekkinud ekstreemsed tujukõikumised. 9 märki, mis võivad tähendada, et sul on laenusõltuvus. Hea uudis on vähemalt see, et see tõbi on ravitav.Su pea käib sageli ringi või tunned end uimasena. Ta ei taha enam enda eest hoolitseda, teda ei huvita enam varem kaasahaaranud teemad. Kui neile märkidele järgnes õhupuudus, väsimus või valud, mis kiirguvad õlgadesse, käsivarde, kaela või kõrri, siis mine otsekohe traumapunkti. Puusa- ja jalalihaste krambid liikudes ei tulene vanadusest või vähesest liikumisest, kuigi need võivad olla ka lihaskrampide süüdlaseks. Paljud uuringud kinnitavad, et depressioonis inimestel on suurem risk südamehaiguste tekkeks. Kõik need on klassikalised paanikahoo sümptomid, kuid samas ka märgid võimalikust südameinfarktist. Ta on ennast igas mõttes käest lasknud. Kui ummistunud on jalaarterid, on suure tõenäosusega ummistunud ka südame arterid. Kallis inimene, kes muidu on seltskondlik ja armastab hobidega tegelemist, ei soovi enam kellegagi suhelda

Kommentit