Anname aga mõned nõuanded, kuidas valida ühe või teise vahel ja finantseerida oma ost ilma suuremate kõhklusteta

Need laseme ära hinnata ja kui hind pakkujale sobib, ostame ära," selgitab projektijuht Rene Noni."Näiteks toote meile kümme kasti raamatuid, mille hulgast me kaks eksemplari ära ostame. Sorteerimiseks võetakse aga vastu kogu kirjavara.

Ühesõnaga, see peab olema konkreetne institutsioon."Tammaru kinnitusel jagavad nad erinevatele asutustele aasta jooksul kümneid tuhandeid eksemplare ja viimastel aastatel on hoiuraamatukogu vahetuskogus eksemplaride arv püsinud poole miljoni ümber.

Anname kehale kergemat kinnitust - Köök - 60+

. "Aga põhimõtteliselt võtame vastu kõik raamatud, olenemata keelest ja sisust ja aastaarvust."Eesti hoiuraamatukogu peavarahoidja Kalju Tammaru.Foto: Tiina KõrtsiniHoiuraamatukogu ära antud raamatute eest tasu ei anna ning eraisikutele raamatuid välja ei jaga.

UHKE ON OLLA VEREDOONOR!/ 82. VLOG

. Siis aga võiks hakata tööle mõistus: kui ma pole raamatu vastu kaks aastakümmet huvi üles näidanud, siis miks peaks see nüüd tärkama. Toome välja neist viis suuremat, kes pea kõik raamatud vastu võtavad, kuigi raamat ei ole mitte ainult kujunduselemendina, vaid kirjasõnanagi saanud pärisosaks ka nii mõneski kohvikus, lennujaamas, bussijaamades või tänavaraamatukogudes. Ühtegi raamatu prügikasti ei lenda," rõhutab ta.VANARAAMATUTE KESKEL: Üks MTÜ Raamaturingi eestvedajaid Rene Noni annab lootust, et neil, kes oma koduraamatukogu koomale tõmbavad, võib õnnestuda mõni teos Raamaturingluse retropoele mahagi müüa. Trükis, mis on raamat vaid nime poolest, rändab siiski makulatuuri. Ülejäänud lähevad sorteerimisele – osa anname tasuta lasteaedadele ja koolidele, mõned raamatud paneme müüki oma internetipoodi ning ülejäänud lähevad ümbertöötlusse. "Jagame raamatuid vaid raamatukogudele, erinevatele seltsidele ja ühingutele. "Võite ise arvata, mida niiskus on kümne aastaga nende raamatutega teinud," vihjab Tammaru sellele, et kahjuks lähevad siis pooled seisnud raamatutest paratamatult makulatuuri. Üsna silmatorkamatu kauplus asub pealinnas Paavli tänava alguses.Foto: Tiina KõrtsiniErinevalt näiteks hoiuraamatukogust saab kaupluses Raamaturinglus kohapeal ka endale meelepärast kirjandust soetada. "Tegeleme kõikide raamatutega, ka vanemate ja hinnalisematega. Prügikast on siinsamas kõrval, aga raamatut lihtsalt ära viskama käsi ei tõuse.Õnneks on Eestis mitmeid algatusi, mis kirjavaraga tegelevad, nii et koormaks muutunud kirjandust ei pea esimese emotsiooni mõjul prügikasti lennutama.. Esiotsa lööb välja omandinstinkt, et, ei, see peab oma kohale tagasi minema. Keskmine Eesti perekond kulutab jõuludele 571 eurot.

Oskusteave | AGA Tööstusgaasid

. Järelikult pole selle teose koht minu raamatukogus. Anname aga mõned nõuanded, kuidas valida ühe või teise vahel ja finantseerida oma ost ilma suuremate kõhklusteta

Kommentit