Anname alljärgnevalt sulle paar ideed, mida võiksid tuleval nädalavahetusel teha

Pangad tavaliselt ei lähe muutustega nii kiirelt kaasa ja seetõttu ei märgata nii kiirelt uusi ja progressiivseid ärimudeleid nagu coworking, millega EstateGuru samastub.

Teeni raha internetis - 3 moodust kuidas teenida 50-100.

. Laenud kiirelt laen juhiluba alusel. Coworkingu projektidesse investeerimine on muutumas järjest populaarsemaks ning loodame enda investoritele ka edaspidi sellistesse projektidesse investeerimise võimalust pakkuda. Firmad, kes rajavad Kaunases uusi kontoripindu, loodavad, et tulevikus jõuavad üle Leedu laienevad suured ärikeskuste pakkujad ka Kaunasesse – varasemalt ei peetud seda tõenäoliseks, kuna suuri pakkujaid oli veel vähe. Saab väita, et büroopindade turgu ootavad tulevikus tõeliselt suured muutused ja väljakutsed. Räägime ka finantseerimisest. Leedu suuruselt teine linn Kaunas üritab Vilniusest eeskuju võtta ning lisaks uute kontorpindade pakkumisele on kavas Vilniuse mahtude ületamine. aasta ärikinnisvaraturu kohta näitab, et arendajad ei plaani vähendada oma projektide mahtu. Nii nagu ka varem soovivad inimesed tööd teha tiimis, olla osa kommuunist ja sotsialiseeruda. Antud artikli põhiteemaks on ärikinnisvaraturg Leedus ning selle kahes suurimas linnas – Vilniuses ja Kaunases.

Ühisrahastus oli minu jaoks huvitav alternatiiv tavalistele finantseerimisviisidele ning see aitas meil projekti alustades kapitali koguda.. Oleme rõõmsad, et saame sellele liikumisele kaasa aidata jagades coworking kultuuri. Illustreerimaks turu hetkeseisu Leedus rääkisime Ober Haus’i esindajatega, kes koostavad erinevaid turuülevaateid baseerudes erinevatele kinnisvaraturu andmetele. Põhilised eelised olid finantseerimisprotsesside lihtsus ning kiire rahastuse saamine. Samal ajal kui Vilnius jõudsalt areneb on Kaunas ja seda ümbritsev piirkond endiselt tagaajaja rollis. Sellise kontoripinna arendamise mudeli puhul ühendatakse kaks trendi – ühisrahastus ja coworking. Uusarendused julgustavad kogu Kaunase regiooni edasi liikuma, kuid siiski tekib paratamatult ka demograafiline küsimus. See omakorda suurendab nõudlust elamispindade järele. Meie roll on pakkuda firmadele ning vabakutselistele mugavaid kontoripindu töötamiseks. „Pakkudes üürnikele lisaks tavalistele üürimistingimustele ka uusi meetodeid jätkavad kinnisvaraarendajad kontoripindade üürimisturu uuendamist. Intervjuu Algirdas Pukisega EstateGuru külastas Kaunases teist coworkinguga tegelevat teenuspakkujat Happspace’i ning küsis mõned küsimused. Usume, et äripindade turg aina kasvab ning nõudlus on mõjutatud muutuvast töökultuurist ja tänapäeva töötajate soovidest. Eriti Vilniuses ja Kaunases, kus sellised projektid on kõrge nõudlusega. „Kasvav trend ei ole märkamatuks jäänud ka riskikapitalistidele, kes on huvitatud rohkemast kui lihtsalt sellest, kuidas töötate. Järjest enam arendajaid huvitub sellest äripindade turu uuest trendist ning samuti on kiirelt kasvamas nõudlus coworkingu pindade järele. Erinevates astmetes projektid toovad turule suure hulga uusi kontoripindu. Firma esindaja ja idee elluviija Algirdas Pukis oli lahkelt nõus küsimustele vastama. Samas, isegi kui inimeste elustiilid ja tööharjumused muutuvad pidevalt ei muutu inimeste iseloom ja väärtushinnangud nii kiirelt. Nad tahavad investeerida ka kohtadesse, kus töötate.“ -Crunchbase Kui soovid lähemalt uurida, kuidas oma projektile EstateGuru kaudu rahastust saada, kontakteeru meiega [email protected]

NGONET

. Teie firma kasv on üpris muljetavaldav – juba kaks avatud coworking kontoripinda Kaunases ning planeeritud veel üks Kaunasesse ning ka Vilniusesse. Õppelaen – mõistlik lahendus sinu jaoks?. Anname alljärgnevalt sulle paar ideed, mida võiksid tuleval nädalavahetusel teha. Ma arvan, et nii praegu kui ka tulevikus vajame eelkõige mitmekesisust kuna kontoripinnad muutuvad pidevalt. Eraisiku laenud vajan kiiresti laenu Eestis 2019. Lisaks sellele on ettevalmistusprotsessis ka uued Euroopa turud. Selleks, et saada parem ülevaade kohalikust kinnisvaraturust, räägime me lisaks andmete kogumisele ka kohalike edukate kinnisvaraarendajatega. Siiski areneb Kaunase regioon kiiremalt kui kunagi varem ning kui kõik need uued äripinnad leiavad kasutuse kasvab ka Kaunase rahvaarv. EstateGuru omaltpoolt pakub täpselt seda, mida turg ja selle osalised vajavad: kiiret ja lihtsat finantseerimist kinnisvaraarendajatele. Selleks, et tõsta investorite teadlikkust turgude kohta, kus EstateGuru tegutseb, anname alljärgnevalt investoritele ülevaate Leedu kinnisvaraturust. Kiirlaen nädalavahetusel.

Teeni Raha

Kommentit