Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus

Kui sulle räägitakse ilusast teenimisvõimalusest, aga küsitakse sellega liitumise eest raha, siis peaksid olema eriti valvas.Loe väga tähelepanelikult. Kahtlusaluseid on teisigi ning vaidlused selle teema ümber on tulised. Siin on aga mõned asjaolud, mis võivad aidata.Väldi olukordi, kus sulle lubatakse kiiret rikastumist või meeletuid boonuseid. Sa pakud oma sõbrale võimalust müüa neid kaste ning teenida pisut raha. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus. Üks selliseid programme on Eestis kurikuulus Kairos Technologies, mis pakub pilveteenust – sisuliselt saab inimene rentida oma kõvakettamahu välja ning saada selle eest renditasu.

Pettuste puhul ei ole mingit garantiid, et saad liitumise jaoks tasutud summa kunagi tagasi või teenid üldse midagi. Sõber võib ka ise kedagi kutsuda müüma. Sõber võib omakorda kutsuda kedagi. See on püramiidiskeem.Muidugi ulatub asi tunduvalt kaugemale sellest lihtsast näitest ning programmide nagu Amway puhul on väga küsitav, kas tegemist on või ei ole püramiidiskeemiga. Oleme ilmselt kõik kuulnud püramiidiskeemidest ning mitmed Eestis levinud müügivõrgustikud on ka selle nimetuse külge saanud – enim levinult on arvatud püramiidiskeemid olevat Kairos, Amway ja Monavie.

Index []

.. Liitumiseks tuleb maksta üsna kenake liitumistasu, kuid kahjuks pole paljud inimesed teeninud seal sentigi. Mida rohkem liikmeid inimene suudab värvata, seda suuremaks kasvab tema boonus või “level”.Värbamisel võidakse lubada ulmelist teenimisvõimalust, samas on alati vaja aga liitumise eest maksta mingi summa. Raha24 OÜ 2000 laen. Just vastupidi – enamus inimesi kaotavad oma raha ja ei saa süsteemist ühte sentigi.Kontrolli, kuidas sinu isikuandmeid töödeldakse. Ehital liising.

Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja.

. This Account has been suspended.

Kuidas valida vastutustundlikku laenuandjat. Võlgu.

. Kui sa hoolid privaatsusest, siis ei tohiks kindlasti oma andmeid jagada taoliste kahtlaste osapooltega.Püramiidiskeemid ei jõua kaugeleÕnneks aga kukuvad sellised püramiidid üsna kiirelt kokku. Revinanseerimine. Kõik pooled jagavad omavahel teenitud raha ära, kui õunakastid on müüdud. Paljud petuskeemid võivad su delikaatseid isikuandmeid väga kurjasti ära kasutada, eriti siis, kui oled jaganud oma pangaandmeid või muud sellist. Programmid, mis lubavad, et saad kiirelt miljonäriks, saad uhke auto või muid boonuseid, võivad suure tõenäosusega osutuda pettuseks.Kontrolli, kuidas täpselt süsteem toimib ning kust tuleb tulu

Kommentit