Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

Nimelt, kui sul on oma maja, on sul ilmselt ka küttepuid. Pidutseda saab ka säästlikult!Korralda alkoholivabad jaanid – eestlased, jaanipäev ja alkohol on peaaegu lahutamatud. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule.

Ära lase seemneid raisku! Korduskülv pikendab saagiaega.

. Siin on paar nõuannet, mida jälgida, kui soovid jaanipäeva tarbeks raha laenata:Laena võimalikult vähe –  nagu iga olukorra puhul tuleb ka tähistamiseks laenu võttes lähtuda põhimõttest: laena nii vähe kui üldse võimalik parasjagu. Rõhutame küll siinkohal ka seda, et laenu järgi ei tohiks haarata siis, kui on soov pidutseda. Muidu on üsna nüri tasuda aastake laenu eelmiste jaanide eest. Mõistame seda ning on arusaadav, kui soovid oma puhkuse ajal lõõgastuda ning mitte muretseda raha nappuse pärast.Selle jaoks ongi loodud väikesed laenusummad. Igal juhul mõtle põhjalikult, kui teed finantsotsuseid pühade ajal – nii saad toredalt aega veeta, ent ei tekita endale rahalisi probleeme! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid.

Vääna Puukool - Uudised - Avaleht

. This Account has been suspended. Siis tead ka täpselt, mida oled toidu sisse pannud ja väldid igasuguseid säilitusaineid!Ära osta grillsütt – see ei ole küll kõige suurem kulunumber, kuid abiks ikkagi. Vali parim 1200 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks. Selle asemel valmista kõik nullist ise. Monefit. Kui su eesmärgiks on luua kauneid mälestusi, ei saa pahaks panna laenusoovi.Samas aga ära mine laenamisega üle piiri. . Tooge oma pulmaplaanidesse zen nende 4 nõuandega.. Kiirlaen ID kaardiga.

Seega võta laen võimalikult lühikese aja peale, ent muidugi vaata, et sa ei tekitaks niiviisi liiga kõrgeid kuumakseid, muidu jääd hiljem hätta.Kasuta laenupakkumisi – pühade ajal pakuvad laenufirmad ka eripakkumisi ja annavad laenu soodustustega.

Arvustus. "Jaanipäeva" punased suveööd | Film | ERR

Kommentit