Auto Järelmaks®

Auto järelmaksu saab üldiselt taotleda väiksemale summale ning vanematele autodele. Liisingu liigid Kasutusrent Kasutusrent sobib Sulle juhul kui sa ei soovi liisinguperioodi lõppedes saada auto omanikuks.

Kasutatud autode ost, müük ja vahetus - Tallinnas - NP AUTOD

. Kui auto hind on käibemaksuta siis saab valida ainult järelmaksu. Autoliising Teeme koostööd kõikide Eesti pankadega, et pakkuda oma klientidele võimalikult mitmekülgseid ning paindlike võimalusi autoostu finantseerimiseks. Kui auto hind on koos käibemaksuga siis tuleb valida kapitali- või kasutusrendi vahel. Auto Järelmaks®. Tänapäeval pole auto enam ammu mingi luksus, vaid vajadus – aitab see ju aega mõistlikult kasutada. Ühtlasi on auto järelmaks eeskätt mõeldud eraisikust kliendile, kes soetab sõiduki teiselt eraisikult või ettevõttelt, mis ei ole käibemaksukohuslane. Eraisiku puhul ei ole üldiselt vahet, milline lepingu liik sõlmitakse, sest tingimused on väga sarnased.

Laen 3000 eur. Kui soovid auto liisinguandjale tagastada siis peab see vastama tagasiostja kehtestatud nõuetele, millest üheks võib olla läbisõidu piirang. Taotluse esitamine Liisingupakkumise saamine on vaid paari lünga täitmise küsimus. Ettevõtted peavad aga arvestama, et kapitalirendi korral tuleb tasuda käibemaks kogu auto hinnalt. Kõige mugavam viis taotluse esitamiseks on täita lehelt leitav vorm, mille me edastame teie poolt soovitud finantseerijatele. Lepingu liigi valikul tuleks lähtuda ka käibemaksust. Taotluse täitmiseks vajaliku info võite meile edastada läbi maa, -õhu või Carcomis kohapeal ning olles pakkumise välja valinud, jääb teil üle vaid oma uues autos sõidumõnu nautida. Kapitalirent Kapitalirent sobib Sulle juhul kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada auto omanikuks. Seda võimalust tasuks kasutada juhul kui soovid väiksemat igakuist kuumakset. Eriti terav vajadus auto järele on lastega perekonnas. Broneeritud Võta meiega ühendust * - nõutud väljad Vormi täitmisel esines vigu. Täpsemad tingimused saate täites liisingutaotluse. Liisinguperioodi lõppedes on kasutajal võimalik: Sõiduk välja osta; Vahetada uue sõiduki vastu; Müüa sõiduk kolmandale osapoolele.

Liising ja järelmaks -

. Kasutusrendi korral ostab sinu valitud auto liisinguandja ning annab selle sulle liisinguperioodiks kasutada. Ettevõtte asutamine – kõik, mida võiksid teada.

Autojärelmaks24

. Kapitalirenti on ka võimalik vormistada jääkväärtusega ehk viimane osamakse on oluliselt suurem. Järelmaksu puhul on reeglina ka finantseerimiskulud kõrgemad kui liisingu puhul. Järelmaks sobib oma olemuselt kõige rohkem kapitalirendile, sest järelmaksu perioodi lõppedes saab auto omanikuks ostja. Palun kontrollige ja saatke uuesti. Soodsaima intressiga laen laenuleping eraisikult eraisikule. Kinnistulaen kuulutused laenu ja krediidi.

Auto järelmaks | Topauto

Kommentit