Autod järelmaksuga

Autod järelmaksuga.

Kasutatud autode ost, müük ja vahetus - Tallinnas - NP AUTOD

. Kontakteeru meiega Aitäh kontakteerumast. Teie sõnum on teele läinud, vastame esimesel võimalusel. Meie käest saate osta auto ka järelmaksuga.

Ettevõtteid iseloomustavad hea meeskonnatöö ja teadmised, avatus ning soov areneda veelgi paremaks. OÜ Nemm Auto ja Nemm Autokeskus OÜ ühine eesmärk on olla usaldusväärne ja hea koostööpartner nii oma klientidele kui ka hankijatele. Sõidukite ostmiseks saab taotleda liisingut OÜ-st Nemm Auto või muudest liisingufirmadest. Tunneme suurimat rõõmu rahulolevast kliendist ja seetõttu leiame oma kliendile ka alati parima lahenduse. Sõidukid pärinevad üldjuhul Saksamaalt, kuid teostame ka komisjonimüüki. Vali parim 100 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Autod järelmaksuga. Sõidukite ajalugu ja tehniline seisukord on eelnevalt kontrollitud, kuid kasutatud sõiduvahendi ostmisel tuleb arvestada vanusest ja läbisõidust tulenevat kulumist.

Esileht - Atfan

. Kui hetkel ei leidu meie müügiesindustes Teile sobivat sõidukit, siis jätke meile oma ostusoov ja me püüame leida sobiva lahenduse. Nemm Autokeskus OÜ-s tegutseb peale OÜ Nemm Auto ka mitmeid teisi kasutatud sõidukite müügiga tegelevaid ettevõtteid, kelle kohta leiab informatsiooni kontaktide alt.

Kommentit