Bondora foorum laenud auto ostuks

Samuti ei ole Sul võimalik ise taotlust tühistada. Sissemakse tegemiseks vajuta nupule „Pangalink”, leia üles oma pank ning logi internetipanka sisse. Sul ei ole võimalik oma Bondora kontol laenutaotlust tühistada. Sissemaksete tegemiseks logi sisse oma kontole sisse ja klõpsa nupul „Sissemakse“. Pane tähele! Trustly makseid on võimalik sooritada vaid Bondora kontole sisse logides. Selleks logi sisse oma panka, alusta uut makset ja sisesta vajalikud andmed. Kui soovid valida väiksemat summat, kui pakkumises märgitud või muuta laenuperioodi, saad seda teha, kui kerid lehte allapoole. Makserekvisiidid leiad, kui vajutad nupule “SEPA makse”.  SEPA makse laekub Sinu Bondora kontole üldiselt mõne tunni jooksul. Kehtival taotlusel juba esitatud andmeid muuta ei ole võimalik. Kui soovid laenutaotlusel andmeid muuta, pead ootama selle aegumist ning seejärel on Sul võimalik uus taotlus esitada. Kui Sinu panka ei ole Trustly nimekirjas, ei ole Sul võimalik seda meetodit ülekande tegemiseks kasutada. Palun märgi kindlasti viitenumber ja makse selgitusse oma nimi. Raha24. Pärast taotluse täitmist tehakse Sulle kolm parimat pakkumist. Lõplik pakkumine võib erineda algselt taotletud summast või e-maili teel saadetud reklaampakkumisest. Pakkumised on koostatud võttes arvesse Sinu esitatud andmeid.

Bondora laenud - tagatiseta väikelaen kuni 10 000

. Pühadel ja nädalavahetustel võib raha jõudmine sinu Bondora kontole võtta rohkem aega.  Kui soovid teha ülekande oma internetipangast, palun kasuta selleks SEPA makserekvisiite. See on turvaline ja tasuta teenus, mille kasutamiseks vajad vaid oma internetipanga sisselogimisandmeid.

KKK - korduma kippuvad küsimused | Bondora

.

SEPA makse - soovi korral saad makseid sooritada oma internetipangast.

P2P Pangandus: Laenupõhine ühisrahastus - Investeerimine.

. Makse kinnitatakse kohe ja see laekub Sinu Bondora kontole mõne minutiga. Bondora foorum laenud auto ostuks. Bondora foorum laenud auto ostuks. . Trustly - kõige kiiremini jõuab makse Sinu Bondora kontole, kui sooritad selle läbi Trustly

Kommentit