Bondora investorid teenivad head tootlust.

isePankur portaal viis kokku laenajad ning investorid. aasta märtsikuus avati täisteenus Slovakkia turul.

Euroopa Liidu riikide ja Šveitsi residendid saavad Bondora keskkonnas investeerida raha otse Eestis, Soomes, Hispaanias ja Slovakkias väljastatud tarbimislaenudesse. aastal pakkuma täisteenust Soome ja Hispaania turgudel. aastal valiti ettevõtte tegevjuht Pärtel Tomberg Eesti parimaks nooreks juhiks.

Kas netotootlus võib langeda alla 6.75%? Go & Grow riskid – 1 osa.

. Lisaks kasutatakse Bondorast laenatud raha remondiks, liiklusvahendi soetamiseks ja muuks tarbimiseks. isePankuri juhtkond koosnes kolmest kaasasutajast: Pärtel Tomberg, Mihkel Tasa ja Martin Rask.

Kui palju aega pean investeeringute haldamiseks kulutama.

. Lainud otsing Bondora. Juhtkonna tööd toetas isePankuri nõukogu, mis koosnes finants- ning tehnoloogiavaldkonna spetsialistidest. Bondora investorid teenivad head tootlust.

KKK - korduma kippuvad küsimused | Bondora

. Bondora investorid teenivad head tootlust.

Bondora – Vikipeedia

.. Bondora ise laene ei väljasta, vaid pakub administreerimisteenust, kontrollib laenusoovijate tausta ja hoolitseb kasutajatevaheliste maksete liikumise eest. Investorid teenivad laenatud rahalt intressitulu. Kõik laenajad läbivad ranged taustakontrollid mille käigus analüüsitakse laenaja tagasimakse võimekust ning arvestades ligi kahtekümment teist muutujat arvutatakse laenajale krediidiskoor. Kuus nädalat pärast ettevõtte loomist otsustas juhtkond uueks kaubamärgiks valida isePankur. Väljastatud tegevusluba, mille eesmärk on kaitsta teenuse kasutajaid, tagab, et ettevõte tegutseb kindlate reeglite ja nõuete kohaselt. Laenusoovijatel on võimalik laenata teistel kasutajatelt ehk investoritelt raha, kes saavad laenatud summalt intressitulu. Kohaldatavad reeglid ja nõuded on kirjas finantsinspektsiooni käsiraamatus. aastal elektroonilise vahekohtu. aasta veebruaris võitis isePankur parima e-äri tiitli ning esindas Eestit World Summit Awardil.

Kommentit