Eelarve loomine – see ei ole raketiteadus

Laenu vahetus, püsimaksega krediitkaart. Klikkige eelarve muutmiseks käsul. Kui te ei soovi määrata Google Adsi kampaaniate jaoks eelarvelimiiti, valige väljal „Eelarve summa“ väärtus. Muul juhul valige Loo uus leping. Kui olete lõpetanud, klikkige nupul. Logige sisse oma Google Adsi kontole. Eelarve loomine – see ei ole raketiteadus. Laenu võtmine laen võlgnikule. Selleks et reklaamide esitamine jätkuks, kontrollige regulaarselt kontoeelarvejääki. Laenu võtmine, sularaha credit Tallinn. Klikkige hammasrattaikoonil ning tehke valik Arveldamine ja maksed. Siin saate muuta eelarvet, lõppkuupäeva, tellimuse nime, ostutellimust või märkmeid. Odavad laenud. Neid saab kasutada selleks, et teatud perioodil kulutatavat summat hallata. Kui kasutate automaatse makse või käsitsimakse seadet, saate kulusid reguleerida kampaaniaeelarvete abil. Aktiivse eelarvepiiranguga tellimuse lõpetamiseks klikkige käsul. Klikkige vasakul olevas navigeerimismenüüs valikul Konto eelarved ja siis nupul +. Algse eelarve eemaldamisel eemaldatakse nii eelarve kui ka taotletud muudatus.

Avaleht -

. Eelarve koostamiseks peab teil olema administraatori- või tavajuurdepääs Google Adsi konto või Google Adsi haldurikonto maksete profiilile. Kui soovite määrata Google Adsi kampaaniate jaoks kogukululimiidi, valige välja „Eelarve summa“kõrval teine valikuvariant ja sisestage soovitud summa. Taotletud muudatused kuvatakse vastavate andmete all kursiivis. Valige soovitud kuupäev väljal Nõutud alguskuupäev ja vajaduse korral ka väljal Lõppkuupäev. Valiku Arveldamine ja maksed leiate päisest „Seadistus”. Vaadake tabelis algset eelarvet.

Stsenaariumide abil erinevate andmekomplektide vahel.

. Tasub teada Kui eelarve on kulutatud või määratud lõppkuupäev saabunud, lõpetatakse teie konto reklaamide esitamine. Tehke jaotises „Teenuseleping” valik Kasuta põhiteenuselepingut, et leping kõigi tulevaste eelarvete jaoks rakendada. Enne alustamist Konto eelarved on saadaval ainult kontodel, mille makseseadeks on määratud kuupõhine arveldus. Aktiveerimist või ülevaatamist ootava eelarve eemaldamiseks klikkige käsul. Aktiivse või aktiveerimise/ülevaatuse ootel oleva eelarve muutmisel kajastub see lehel Konto eelarved olevas tabelis. Kui kasutate Google Adsi uut kasutuskeskkonda, ei näe te oma kontol hammasrattaikooni. Selles artiklis selgitatakse, kuidas konto eelarveid luua, muuta ja eemaldada. Kui klikite käsul , jääb kehtima algne eelarve. Kui soovitud eelarve on leitud, vaadake veergu „Toimingud”. Eelarve loomine – see ei ole raketiteadus. Klikkige vasakul olevas navigeerimismenüüs valikul Konto eelarved ja leidke eelarvepiiranguga tellimus, mille soovite eemaldada, lõpetada või mida soovite muuta. Uue eelarve loomine Logige sisse oma Google Adsi kontole.

Selle asemel klikkige konto ülemises paremas nurgas tööriistaikoonil

Kommentit