Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid

Hetkel otsib BFNL tegevjuhti ja kohalikke esindajaid kõiki kolme riiki.

Eestlaste kolmnurk Public Group | Facebook

.

Tiiu Treier: eestlased teel kosmosesse | Arvamus | ERR

.

Tuuled pöörduvad: Eestis hakkab taas pead tõstma töötus.

. BFNL sõlmib oma töötajate litsentseerimisest huvitatud finantsasutustega lepingud. Litsentsi võib vajada üle tuhande nõustaja. „Meie liikmed toetavad seda projekti igati. "Tegime väga põhjalikku tööd, et sellest taristust saaksid kasu kõik osalised, ning kogusime kokku parimad tavad teiste riikide samasugustest organisatsioonidest. Usume, et Baltimaade ühine lähenemine aitab meil pakkuda laiale klientide ringile ühtse kvaliteediga teenust. Eesti Pangaliit, Läti Kommertspankade Liit ja Leedu Pankade Liit asutavad uue organisatsiooni, mis hakkab väljastama litsentse nõustajatele, kes tegelevad investeerimisnõustamisega ja/või vahendavad säästmist võimaldavaid elukindlustustooteid. On aeg mõelda litsentsimissüsteemi peale, mis vastaks Euroopa Liidu parimale praktikale. Need asutused peavad hakkama järgima ühtseid standardeid ja klientidel on võimalus järgi vaadata, kas neile teenust pakkuva nõustaja oskused vastavad Baltikumiülese kutsestandardile. Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid. Smsaha.ee. Töö toimub kolmes keeles, teatas Eesti Pangaliit.   Baltimaade elanike säästud ja investeerimishoiused on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud. Seega on aina enam oluline, et inimesed saaksid finantsasutustelt häid finantsnõuandeid.

Loodetavasti motiveerib uus võimalus ka meie spetsialiste rahvusvaheliste standardite järgi välja töötatud eksamit sooritama," ütles pangaliidu esindaja BFNL'i nõukogus Rasmus Pikkani. Eestlaste suurenevate säästudega hakkavad tegelema uued investeerimisnõustajaid.

Teemalehed - DELFI

. Reeglite viimistlemine on lõpusirgel ja peatselt avaldame need ka BFNLi veebisaidil,” lisas ta. BFNLi kava järgi algavad eksamid nõustajatele järgmise aasta jooksul

Kommentit