Eestlaste võlakoorem jääb Euroopa Liidu keskmisele alla

Eestlased on sarnaste riikidega võrreldes rohkem võlgu.

. Pärnu linnapea Toomas Kivimägi ja abilinnapea Annely Akkermann esitasid rahandusminister Jürgen Ligile taotluse lubada erandkorras Vallikääru rekonstrueerimist Euroopa raha toel, ehkki linna võlakoorem seda ei eelda. Kiirlaenukontorid? Leia parim ja soodsaim kiirlaen siit..

Rahvusliku kasvatuse kongress otsib vastuseid, Tartu haigla piirab tartlaste ravi, Liiga palju maksuvõlglasi on saanud ajapikendust, Eesti asja ajamise kongress. «Kinnisvara oma kodu näol ei ole mitte investeering, vaid kulu. Seda teadmist on raske mõista inimesel, kes kunagi investeerinud ei ole.» Ettevõtja Raivo Hein eestlaste investeerimisharjumustest. Eestlaste võlakoorem jääb Euroopa Liidu keskmisele alla.

Alkeemia lugemisnurk | Millised on olnud eestlaste.

. Itaalia valitsus teatas täna Euroopa Liidule, et jääb oma vastuolulise ja kulutuste rohke eelarvekava juurde, kuid peaministri Giuseppe Conte sõnul ei tähenda see, et riik mõtleks Euroopa Liidust lahkumisele või eurost loobumisele. Lauri Vahtre humoorikas raamat "Eestlane seest ja väljast" pakub ühe võimaliku koondpildi eestlasest. Loe, millised on olnud eestlaste väärtushinnangud läbi erinevate sajandite ning saa teada, mida on peetud tähtsaks ja millest hooliti vähem. - DELFI.

Itaalia kinnitas eelarvetülist hoolimata vankumatut.

.

Päeva karikatuur - Arvamus

Kommentit