Ehital liising laenu refinantseerimine

Täitke üleval olev laenutaotlus, märkides enda isiku-, kontakt-, tagatise ning muud vajalikud andmed, seejärel klõpsake nupule „SAADA“. Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist. Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise. Eriti suurt tähelepanu tuleb pöörata võimalikele riskidele, mis on seotud lepingu tingimuste täitmata jätmisega. Enne krediidilepingu allakirjutamist selgitavad meie töötajad põhjalikult lepingu tingimusi ja vastavad kõigile küsimustele. Enne lepingu allkirjastamist soovitame hoolikalt kaaluda kõiki riske Enne lepingu allkirjastamist soovitame see veelkord hoolikalt läbi lugeda ja ebaselguste korral esitada täiendavaid küsimusi. Krediidikonto on parim abimees kui vajad raha kohe või kindlustunnet tulevikuks..

Laenud kinnisvara tagatisel - Ehital Kredit | Kinnisvara.

. This Account has been suspended. Kõik see aitab vältida probleeme tulevikus. Pärast Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga ja võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta.

Ehital liising › Sinu valik -

. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik. Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel. Täiendava info saamiseks soovitame tutvuda ka Finantsinspektsiooni infoga minuraha.ee või Tarbijakaitseameti soovitustega kodulehel laenatargalt.ee. Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeet. Liitintress. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele. Pärast laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks. Laenutaotlust on võimalik täita ka läbi laenukalkulaatori. Selgitatakse üksikasjalikult lepingu tingimuste täitmata jätmisest johtuvat ja tutvustatakse võimalikke lahendusi raskete olukordadega toimetulekuks tulevikus.

Ehital liising laenu refinantseerimine. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, lihtkirjaliku laenulepingu vormistamiseks

Kommentit