Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu

Martin, kes enda sõnul on nendega kokku puutunud küll, ütles selle põlvkonna kiituseks, et tegelikult on neil meeletu töötahe. aastal oli ärindus taaskord üks Eesti ülikoolide populaarsemaid erialasid, jäädes vaid napilt maha arstiteadusest. Siin tekib tihti küsimus, kas jätkata õppimisega või keskenduda palju praktilist kogemust pakkuvale tööle. Esiteks on nad kasvanud pidevalt ja kiiresti muutuva maailma keskel. Ülikoolis tekib nii-öelda kultuuribaas, mis aitab edasi ja teeb tugevamaks,” ütles ta.Haridus edukust ei takistaSaluoks nõustus, et ülikool ongi just kasulik eelkõige tulevikus vajalike kontaktide loomiseks. “Aga neil on nii palju võimalusi ja sellest võib pea otsas laiali minna.. “Innovatsiooni üks tugevaid allikaid on laiskus. “Töö paindlikkuse koha pealt: me ei tee seda tundide pärast, vaid töö enda pärast. Kui on laen pankas kas on voimalik lisada kõige väiksem liisingu intress.

See on võimas,” kirjeldas Saluoks, kel endal jäid eAgronomi kõrval IT-õpingud siiski pooleli.Kotkas võttis asja kokku nii: “On inimesi, kes on ülikoolis õppimiseks, aga tänapäeval on nii palju rohkem võimalusi ja lähenemisi õppimiseks. Vaatame oskusi ja potentsiaali. Ma ei mõista hukka neid, kes tahavad lõpetada – mõnel ongi hea omadus viia asjad lõpuni. Igas koolis saab õppida, aga erinevused tulevad inimestest, isiksustest. Eesti noored otsivad võimalusi raha kasvatamiseksKui vanemaid generatsioone iseloomustas uskumus, et rikkaks saab vaid töö ja palgaga, siis tänapäeva Eesti noored otsivad pidevalt alternatiivseid lahendusi ja vaatavad nö kastist väljapoole. Üks kandidaat vastas suurepäraselt tööga seotud küsimustele, lahendas ülesandeid hästi ja jättis intervjuul adekvaatse mulje. “Ma vaatan sobivust kogemuse järgi. Kui ainult suund kätte anda, võivad nad künda hommikust õhtuni. Minu soov juhina ei ole näiteks see, et kõik oleks minu näoga.

Kogusime tudengitelt üle 1300 soovituse tööandjatele

. Eesti noored soovivad oma töötasu eest pakkuda endale kõike, mida nende hing ihaldab ning seetõttu seatakse ka siht kõrgemale, et tagada endale kõik soovitu. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Siinkohal läksid noorte kõneisikute arvamused mõnes kohas lahku. See on värskelt genereeritud amet,” tõi Martin näite. Pere loomine lükatakse tahaplaanile, kuna Eesti noored väärtustavad esmajärgus majanduslikult stabiilse elu loomist ning keskenduvad oma varastes täiskasvanuaastates pigem karjäärile, reisimisele ja enesearengule. Me raiskame oma elu palju töötades. Tõesti, vanus on subjektiivne,” kinnitas Martin.Noore inimese eelis on pidevalt kogeda uutNii et tõsiseltvõetavuse jaoks ei ole vaja halli pead, kuid mõnel juhul võib see ikkagi asjad lihtsamaks teha. Ta tahtis oma elu mugavamaks teha: samal ajal, kui ta alustas ülikoolis IT-õpinguid, aitas ta isa tööde, laoseisude, finantside planeerimisel, inimeste juhtimisel ja arvestusel. Ja tegelikult pole kunagi sellist raha, mis suudaks võrdsustada seda aega, mis kaob suure ja arutu töö alla.” Kotkas peab oluliseks targalt, aga mitte raskelt töötamist. Kolm eriala lõpetanud Martin väärtustab väga kõrgharidust ja koolis käimist. Niisamuti tuli näiteks Saluoksal nutikas idee eAgronomi keskkonna loomiseks. “Tähtsad on ju ka julgus ja pealehakkamine. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja.

Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored.

. Saluoks märkis, et võib-olla pole ka kogemus nii tähtis. Vestlusringi modereeris investor Allan Martinson.Kui arutelu peamine mõte rõhutab nende juhtide mitte just väga kõrget vanust, siis noored juhid ise seda inimeste edukusel määravaks ei pea. Laisana otsisin paremaid lahendusi, aga suurt valikut teravilja kasvatajatele ei olnud. Ja kui kiidad ka, siis teevad veel rohkem. Miks laenuandjate personaalsed pakkumised nii halvad on?. Ma valin Veriffi inimesi selle järgi, kelle näoga või kelle olemuse suunas võiks midagi liikuma hakata,” avas Kotkas enda kui juhi nägemust.Lumehelbekese väljend tekitab allergiatLoomulikult ei jäänud arutelust välja kurikuulus lumehelbekeste teema.

Lumehelbekeste pealetung: noored on vähevintsked solvujad.

. “Me peame kogu aeg end taaslooma, sest tööd muutuvad ka kogu aeg. “See annab distsipliini ja keskendumise ning sõprused, mis käivad minuga kaasas viimse elutunnini. Vabadus teha kus ja millal ei tähenda, et poleks vastutust töö valmimise ees,” lisas Kotkas. Kümme aastat tagasi ei olnud ettevõtetes sellist asja nagu sotsiaalmeedia juht. Olenemata vanusest võib olla kogemusepagas erinev,” ütles Kotkas. “Õppimine ise on ju meeletult äge, aga diplomi saamine ei ole minu arvates nii tähtis. “Need on kõik Exceli tabelid ja sa oled nagunii itimees – tee neid,” oli Saluoksa isa pojale öelnud. Tänapäeva noori võidakse küll kutsuda “lumehelbekesteks”, viidates noorte nõrgemale natuurile, kuid kõik märgid viitavad tegelikult sellele, et Eesti noored on palju tugevamad kui arvata võib. Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu. Vanus ei mängi mingit rolli.

Noored juhid: me ei tee tööd tundide või palga pärast

. Saluoks usub, et on kergem toodet müüa, kui müügimees on kliendiga sarnane: näiteks vanuse ja kogemuse poolest

Kommentit