ERGO Kindlustus

aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re.   ERGO seltsid Eestis on Eesti Kindlustusseltside Liidu liikmed. Äriühingu peakontor asub Eestis ja filiaalid Leedus ja Lätis. Laenutaotleja tuvastamine. ERGO pakub mitmekülgseid kindlustustooteid ja -teenuseid. Koduturul Saksamaal on ERGO üks juhtivaid teenusepakkujaid.

Kindlustus Sulle, Sinu perele ja ettevõttele |

. ERGO kaubamärki kandvad kahjukindlustus- ja elukindlustusseltsid tegutsevad kõigis Balti riikides, võimaldades teenindada kliente piiriüleselt ning teha tõhusat koostööd. IIZI veebilehel on võimalik võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi. Võrdle pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus. ERGO Baltikumi juhatus koosneb kolme Balti riigi seltside esindajatest. ERGO Kindlustus. ERGO Kindlustus. lihtsalt sujuv kindlustus Anname endast parima, et kindlustustooted oleksid arusaadavad, nende ostmine lihtne ning võimalik kahjukäsitlus ladus. Elu on niigi täis keerulisi valikuid, hoiame kindlustamise lihtsana.

ERGO kindlustus

. IIZI veebilehel on võimalik võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi. Liikluskindlustus on sinu valik! Võrdle pakkumisi ja osta endale sobivaim liikluskindlustus.

Kommentit