Ferratum Bank väikelaen on sobiv variant neile, kes soovivad mõistlike tingimustega laenu pikemaks perioodiks.

Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta.

Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Alates tippkuulsustest kuni tavainimesteni, me kõik soovime saada elust parimat. Mis iganes põhjustel meie olemasolevad ja uued kliendid lisaraha vajavad, siis me oleme siin, et aidata. Ferratum Bank väikelaen on sobiv variant neile, kes soovivad mõistlike tingimustega laenu pikemaks perioodiks. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Tarbimislaen on alternatiiv järelmaksule või püsimaksega krediitkaardile. » Loe edasi Unistuste nimekiri ehk “bucket list” on nimekiri asjadest, mida inimesed soovivad teha, et saada parimad elukogemused. Ferratum Bank väikelaen on sobiv variant neile, kes soovivad mõistlike tingimustega laenu pikemaks perioodiks. Kasuta laenukalkulaatorit ning vali sobiv tagasimakse periood ning kuumakse. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Kas sa teadsid, et see, kuidas lapsed haldavad raha hilisemas elus on otseselt mõjutatud sellest, mida nad hetkel. Laenud erakliendile. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Meie kliendid kasutavad laenulimiiti paljudel erinevatel juhtudel - ootamatute kulutuste katmiseks, viimase hetke reisipakkumiste kasutamiseks või hoopiski igapäevaste kulutuste finantseerimiseks. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Alates gurudest kuni psühholoogideni, sellise mõtteviisi arendamist julgustatakse üle kogu.

Open a Free European Bank Account | Ferratum Bank

. » Loe edasi Vastutustundlik laenamine Ferratumi poolt väljastatud väikelaen on finantskohustus.

- Kiirlaen ja väikelaen 30 päevaks 1-eurose.

. Tarbimislaenul on pikem tagasimakse tähtaeg ning laenu tagastamine toimub võrdsete kuumaksetena. Hetke kohustuste jääksumma Järelmaksude, liisingute ja teistes krediidiasutustes olevate laenude kuumaksed kokku.

Vaikelaen -

. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele.

Kommentit