Hotelliveebi kinkekaardi võitja on selgunud

Ma kaotasin isa eelmise aasta oktoobris. Eakale üksi elavale lähedasele olen paaril korral kinkinud ka lihtsate toiduainete paki – suhkur, kohv, tatar, kommikotike, küpsisepakk jms. Ta pole selline vanainimene, et susse/pleedi kinkida 😛 Iluprotseduure ja spa-sid ta jälestab. Siis ta küll rõõmustaks.[/tsitaat] Nii hea mõte ja hea tegu ka ju 🙂 Ma nii just teekski! Aga muidu, kui ema raamatuid ei loe, kas teda ajakirjad-ajalehed ka ei huvita, nende tellimus äkki oleks ka selline praktiline ja samas mitte liiga tühine kingitus. Hardi Tiidus ja inimesed tema ümber\” ning paki kvaliteetset teed. Teatrid ja kontserdid väga ei tõmba, ta tihti unustab minna. Kätele on parafiinihooldus, saab valida kas maniküüriga koos või ilma. seega saab muuhulgas lumekassid ja sellise lambi, mille saab tõukekelgu või jalgratta käepidemele kinnitada.

Costany's Sparkles: Be spontaneous - Pärnu!

. Küünal haua peale, pilt kapi peale – siis on ta jälle koos meiega. Teise pakina saab pagasikaalu – ta on alati puhkusereisile sõites hädas kohvri kaaluga ning varem seda vidinat laenamas käinud. Reisi otseselt ei kingi, kuid planeerin järgmiseks aastaks ühte reisi kuhu võtan ta kaasa. Tegeleb kirglikult vaid oma hobiga, mis on ülimalt spetsiifiline, selles valdkonnas ei oska ma midagi kinkida. Kuna ta üksi teise linna ei saa siis lähen kaasa. siis hea kindel tunne mööda libedat teed hoogu lükata, kui naabrinaise juures mokalaat liiga pimeda peale jääb. Inspiratsiooni olen ammutanud Stockmanni jõulukorvidest – kas nad hetkel ka midagi pakuvad, ei tea.

Ehk ma tõsiselt kaalun, et kingin talle jõuludeks t¨eki, kust on näha, et olen teinud ülekande annetusena tema MTÜ-le. Sobib ka kinkida kvaliteetse ¨ampooni-palsami komplekt – juukseid ikka peseb. Äkki saan teie käest mingit head ideed. Kuidas ma neid küll igatsen! Please wait. Kindla peale minek, tean täpselt, et need meeldivad talle. Käsitööd teha enam ei viitsi, aiandus jäänud tagaplaanile. See on tema enda otse välja öeldud soov. Materiaalsed asjad on tal olemas, aeg iseendale on see, mida inimene alati vajab. Rõivaid ei saa kinkida, sest tal on omapärased proportsioonid ning riideid peab enne proovima. Aastate jooksul kingitud ehted seisavad niisama. Rahulikke jõule Sulle! Please wait. Mõne jaoks võib- olla jamad kingid, minul oleks hea meel. Jõul pole miski trallipüha, ikka vaikselt omas kodus perega, kus siis ka lahkunud lähedasi meenutada. Täna ütled sa nii, kuid usu, et su ema poleks tahtnud, et su jõulud oleksid tühised, eriti, kui lapsed majas. Üksik korteris elav vanainimene ei tule sageli pensioniga toime ja selline pakk rõõmustab vägagi. Ema pakki lähevad Body Shopi asjad – kanepi kätekreem ja jalakreem ning maasika kehavõi ning vaarika lõhnaspray. SMS laenud kontorist kätte.

RÕÕM KEVADEST | Parim valik kingituseks -.

. Hotelliveebi kinkekaardi võitja on selgunud. Süüa ta ei tee, kokaraamatuid ei loe. Ma usun küll, et ta on lähedal ja valvab meie üle

Kommentit