If Kindlustus

Valida saad erinevate kaardi väärtuste vahel, olenevalt kui pikaks ajaks Sa kindlustust soovid.

Kindlustus - võrdle ja osta! | IIZI

. Kõige soodsam kodulaen. Roheline kaart on kohustuslik võtta kaasa rohelise kaardi süsteemi liikmesriikidesse, mis ei ole Euroopa Liidu ega Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigid. Sinu autole põhjustatud kahju rohelise kaardi alusel ei hüvitata. Rohelist kaarti vajad, kui reisid järgmistesse riikidesse: Albaania, Andorra, Aserbaidžaan, Bosnia ja Hertsegoviina, Iisrael, Iraan, Makedoonia, Maroko, Moldova, Montenegro, Serbia, Tuneesia, Türgi, Ukraina, Valgevene, Venemaa. Kui Sa reisid teistesse riikidesse, tuleb kaasa võtta roheline kaart.. See tähendab, et sõiduki müümisel on mõistlik raha kasutamata kindlustuspäevade eest lisada sõiduki hinnale. Ifi esindaja teatab Sulle, mis perioodiks Sa kaardi väärtuse eest liikluskindlustust saad. Oma kindlustusandja hüvitamine Liiklusõnnetuses kannatanuna pöördu otse Ifi. Roheline kaart väljastatakse tavapoliisi kehtivuse ajaks tasuta. Osta liikluskindlustus Kasulikku liikluskindlustusest: Kindlustuse kontroll   Kui Sa ei ole kindel, kas Sul on juba kehtiv liikluskindlustuse või kaskokindlustuse leping, siis selle kontrollimiseks on mitmeid variante. Liikluskindlustust reguleerib Liikluskindlustusseadus.

Katse: kui kaua aega võtab autosse sissemurdmine?

. Liikluskindlustuse poliisi saad näha Ifi e-büroost. Kiirlaen ja pank, SMS laenu võtmine. Hind on ainult osa kindlustusest, seega vaata alati üle ka tingimused ning vajadusel pea julgelt nõu spetsialistiga.

Kiirlaen parim intress. Kindlustustingimused Liikluskindlustusel eraldi tingimusi pole. If Kindlustus. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Nendes riikides võib liigelda tavalise liikluskindlustuse poliisiga. Suurima kindlustusmaaklerina Eestis vahendame nii kohalikke kui ka välismaiste kindlustusseltside lepinguid, mille hüvituslimiidid võivad olla suuremad ja tingimused paindlikumad. Liikluskindlustuse teabedokument Tutvu ka meie teiste kindlustustega! Ettevõtte varakindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga kümnes sõiduk. Sa ei pea süüdlase seltsiga asju ajama. Sõiduki ümberregistreerimise järel peab uus omanik esimesel võimalusel kindlustuslepingu ümber tegema. aitab kiiresti, ülevaatlikult ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida just Sulle sobivaima lahenduse. Kui Sul on näiteks mootorratas, siis piisab kui see on kord aastas lühiajaliselt kindlustatud. Kehtivuspiirkond on Eesti, Euroopa Liit, lisaks Norra, Šveits, Liechtenstein ja Island. If Kindlustus

Kommentit