Investeerimis laen

Investeerimislaen · LHV

. Investeerimis laen.

Investeerimislaen | SEB

. Inbank on Eesti juurtega digitaalne pank, mis pakub väikelaenu, autolaenu, järelmaksu ning hoiuseid. Üksikasjalik - lühike laenulepingu vorm. Laenaja läbib krediidikontrolli. Kui see laenajale ei sobi, võib ta taotluse ootele panna. Reeglina kaasatakse ühte laenu mitu investorit. Eesti suurim universaalpank, mis pakub nii era- kui ka äriklientidele laia valikut arveldamis-, hoiustamis-, rahastamis-, investeerimis- ja kindlustusvõimalusi. Kohe, kui esitatakse laenutaotlus, vaatab portaal üle kõik võimalused ja koostab parima pakkumuse. Sinu raha jääb ootama sobivat laenajat.

Laen pandi tagatisel. Laenud kuni 5000 eurot laenud tagatiseta. Investeerimislaenu saate kasutada sisseseade, tehnoloogia või muu suuremat investeeringut nõudva põhivara soetamiseks ning kontori-, lao- või tootmispinna ehitamiseks. Laenu võite tagada kinnisvaraga.

Investeerimise ABC | SEB

. Alusta täna! Hakatuseks pead oma soovidele vastavalt seadistama investeerimistingimused, seejärel kandma raha portaali kontole. Portaal annab talle skoori ja määrab laenulimiidi. Portaal võimaldab Sul raha paindlikult erinevatesse laenudesse jaotada, teenides investeeringutelt rohkem kui kunagi varem.

Kommentit