Isikutuvastus - miks ja millal seda vaja on?

Pärast isikutuvastuse läbimist ja positiivse laenuotsuse korral, laekub laen teie arvele kõigest minutite kuni tunni aja jooksul. Isikutuvastus kodust lahkumata Järjest enam ettevõtteid võimaldab laenu taotlejatel oma isikut ka interneti vahendusel tuvastada. Kui kasutate isikutuvastuseks ID-kaarti on ainus, mida oma isiku verifitseerimiseks tegema peate, veebilehele ID-kaardi abil sisse logimine. Kui olete laenufirma püsiklient on mistahes laenu võtmine juba palju lihtsam, uue laenu eelduseks on loomulikult asjaolu, et eelnevalt võetud kiirlaen, smslaen või tarbimislaen oleks probleemideta tagasi makstud.

Nii ID-kaardi kui mobiili ID-ga isikutuvastamine on väga lihtne protsess ning toimub sarnaselt. Isikutuvastus - miks ja millal seda vaja on. Paljude Eesti laenu väljastavate ettevõtete partneriks on saanud Omniva postkontorid või R-kioskid, kus saab enda isikut ID-kaardi või muu dokumendi abil verifitseerida. Isikutuvastuse kasutamisega on võimalus laenu võtmisel pettusi sooritada äärmiselt väike ning inimesed ei pea muretsema, et iga suvaline võib nende dokumentidega palju probleeme tekitada. Isikutuvastamine on võimalik nii isiklikult ettevõtte kontoris kui esindustes ning oma kodust lahkumata, sellised valikuvõimalused laenu saamisel end tuvastada annavad inimesele võimaluse ise valida, kuidas ja miks neile paremini sobib. Laenu saamiseks oma isiku tuvastamine pole üldse keeruline protsess.

Isikutuvastus – miks ja millal seda vaja on?

. Elektrooniline isikutuvastus on äärmiselt mugav protsess, eriti neile, kes ei soovi laenu saamiseks kodust lahkuda või seista postkontori järjekorras. Juba mitmed laenu pakkuvad ettevõtted võimaldavad oma firma kodulehele juba ID-kaardi abil logimist, mis toimibki nagu isiku tuvastamine. BigBank Tartu. Selle info saadab postkontori töötaja edasi laenu väljastavale ettevõttele ning kinnitab, et just teie käisite oma isikut tuvastamas.

Vajad abi? > KKK | Creditstar

. Võttes laenu elektrooniliselt on äärmiselt mugav kogu protsessi ise järgida, logides ID-kaardiga laenufirma veebilehele, annab see teile väga hea ülevaate teie laenust, selle osamaksetest, lepingust, jne laenuga seonduvatest asjadest.

Index []

. Kui soovite oma isikut tuvastada postkontoris tuleb teil laenu väljastava ettevõttega eelnevalt kokku leppida, millisesse postkontorisse lähete, siis sinna kohale minna, esitada oma dokument ja täita ära avaldus. Teiseks võimaluseks on külastada laenufirma kontorit või mõnda nende koostööpartnerit.

KEEMIAETTEVÕTE EASTMAN VEEBISAIDIL ESITATUD ISIKUANDMETE.

. Mobiili ID-ga enda tuvastamine laenu taotlemisel on pigem loodud nendele laenu taotlevatele inimestele, kes ei viitsi ID-kaardi lugejaga toimetada, sest kui aus olla on mobiili ID palju kiirem. Kui tulevikus soovite uuesti samast laenufirmast laenu võtta, siis isikutuvastust te enam läbima ei pea, sest see on ühekordne protsess. Kogu laenu saamiseks vajalik protsess toimub ainult  mobiiltelefoni abil, seda muidugi juhul, kui olete pidev mobiili ID kasutaja ning teate oma koode peast. Laenu saamisel on samamoodi populaarsed mõlemad tuvastusviisid ning nende kasutamine oleneb peamiselt isiklikest eelistustes

Kommentit