Jõulud ja ostumöll – kuidas säästa raha pühade ajal?

. Jõulud ja ostumöll – kuidas säästa raha pühade ajal. Ja ausalt, ükski teine kink mulle nii eredalt meelde ei tule kui see kõige lihtsam.”Üks teine kommentaator tõdes, et lapsena köitnud mänguasju enam nüüd täiskasvanuna ei mäletagi. Paljud ongi teinud lihtsa valiku: kingitusi ei tehta täiskasvanutele, vaid üksnes lastele. Paljud kulutavad tunde poes jalutamisele ühe eesmärgiga: kui vaid leiaks midagi, mis nagu sobiks kellelegi kingituseks. Sokid olid alati kõrge igat värvi triipudega säärega. Näiteks, minge koos toidupangale appi, minge kohalikku loomade varjupaika, aidake supiköögis. Nagu juba eelnevalt mainitud, siis materiaalne kingitus ununeb varsti ning lõpetab kapinurgas tolmu kogudes. Download the latest version here. Pane paika terve tegevusplaan pühade ajaks – nii on tähelepanu keskmes tore ajaveetmine, mitte lihtsalt materiaalsed asjad.Jõulude peamine mõte on luua kauneid mälestusi ja veeta aega perega. Jõuluaegne seiklus jääb lastele alatiseks meelde – võite sellest teha lausa pere iga-aastase traditsiooni!Süvenda traditsioone. Jõulud ja ostumöll – kuidas säästa raha pühade ajal. Ühtlasi tähendab see mõne inimese jaoks ka jõulustressi, mis on seotud jõulukinkide leidmisega.Pole mingi üllatus, et jõulud on muutunud üsna kommertslikuks. Kulutatud rahasumma pole sugugi oluline – jaga rahasumma asemel hoopis aega ja armastust.

Bauhof | Ehitus, Aed, Tööriistad ja Siseviimistlus -

. Peamine, et oleks vaid midagi käega katsutavat, mida saaks paki sisse pista ning kellelegi kinkida. You also need to have JavaScript enabled in your browser. Laenu väljastamine kuni 20 00, soodsaimad väikelaenud. Materiaalsed asjad kuluvad, saavad otsa – lõhnaküünal põleb ära, seebid-kreemid saavad otsa, maiustused süüakse ära. Seda teemat on lahanud isegi erinevad uuringud, kus on leitud, et kingitused, mis loovad kogemusi, on tähendusrikkamad ning muudavad kingisaaja ja -andja lähedasemateks. Kui kingitused kipuvad olema jõulupühade peamine atraktsioon, on see märk sellest, et on paras aeg luua perele uued traditsioonid. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Mida vanemaks ma sain, seda enam ma seda kinki hindasin. Laenud kuni 5000 eurot.

Jõulud ja uusaasta - ut

. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Detsembrikuu algus tähendab nii mõndagi: aasta lõppeb, tänavad on kaetud pehme lumemütsiga, jõulutunne on hakkanud tasapisi kõikjale hiilima. Hea viis selle tegemiseks on näiteks teha nimekiri asjadest, mida su perele meeldib teha pühade ajal: olgu see piparkookide küpsetamine, kirikus käimine, filmi vaatamine või midagi muud. Tänapäevases Eestis on paljud lapsed tegelikult väga heal elujärjel ja neil on juba kõik olemas, kuid mis muudaks jõulud eriliseks ja näitaks lastele ehtsat jõulutunnet, on vabatahtliku töö tegemine. Selle asemel korralda perele näiteks väljasõit või väike seiklus: minge koos seiklusparki, snowtubingusse või ükskõik kuhu mujale. Vabatahtliku töö näitab lastele, et oma aja ja lahkuse jagamine on alati parem kui kas või terve kelgutäis kinke.Korralda väljasõit või väike seiklus.

Seisukoht | Ongi jälle jõulud | Õhtuleht

Kommentit