Kas asjad teevad sind tõesti õnnelikuks?

Parim viis mänguasjadega mängimiseks: kalla kõik asjad põrandale, viska osad asjad diivani ja kapi taha ja nendega, mis huvi pakuvad, mängi vähem kui üks minut. Seotud lood:     Sa elad oma ebakindlust ja kadedust tema peal välja. Ja uuri alati enne rääkima hakkamist, kas tema saab praegu sinule oma aega pühendada. Sa võid oma vähem olulised lood jätta ka õhtupoolikuks, kui mees koju tuleb.

Neli viga, mida teevad inimesed, kes tunnevad, et armastus.

. Alati kasutan ma võimalust oma vanematel jalus olla, kui nad ennast midagi oma meelest tähtsat tegema on sättinud. Oma teemale võiks teha ka sissejuhatuse, siis on mees rohkem avatud. Korras maja on asi, mida ema tahab, aga mina mitte. Jalus siblimine on oluline siis, kui nad süüa teevad, väljaminekuks sätivad, telefoniga üritavad rääkida, külalisi vastu võtavad või muud enda arust olulist teevad. Mees ei saa aru, miks tema olulist tegevust segatakse. Tuba pole enam nii vastikult korras ja mina saan koos koeraga näksida. Mina olen oma uneaegade kunn. Kui sul on vaja oma elukaaslasega tõsiselt rääkida, oleks vaja talle viisakalt läheneda ja küsida, kas tema jaoks üldse on praegu sobiv aeg rääkimiseks. Kuid tihti leiab see oluline vestlus aset siis, kui mees on süvenenud teleka vaatamisse või arvutis olemisse. Naised ärrituvad väga, kui proovivad tõsist jutuajamist läbi viia ja ei saa vastuseks midagi peale mühatuse. Kui sa oled harjunud oma mehele töö juurde helistama, et jagada erinevaid detaile oma päevast ja ta ei tundu eriti huvitatud olevat, ei tähenda see kohe, et ta sind petaks. Kui mees millegagi tegeleb, tahab ta ainult selle konkreetse asjaga ühele poole saada. Kuid mehed on teistmoodi programmeeritud. Kõike, mis kätte saan tasub lakkuda, katsuda, visata, rebida, oma peidukohtadesse viia. Seda saab kõige paremini vältida nii, et kohe, kui ta on ühe nurga sinu asjadest ära koristanud, tuleb see katta uuesti kas ühtlase mänguasjakihiga või siis veel parem, tõmmata laiali kott lemmikloomatoiduga.. Kõik asjad on maailma loodud selleks, et ma saaksin need endale võtta. Parim asi, mida vanematega mängida: “Püüa mind kinni, kui saad, sa loll!” Jookse vanemate eest ära alati ja nii kaua, kui jaksad. Mitte kunagi ei tasu mitte midagi teha esimese palumise peale. Kui mulle ei meeldi eriti toit, mida mulle pakutakse, siis kõige parem on teha oksenägu ja sülitada toit ema peale, siis määrida seda pähe ja riietesse ja koera peale. Potireeninguga ei maksa kiirustada.

7 hommikurituaali, mis teevad sind hetkega õnnelikuks.

. Ise tean, millal magan ja kui nad mind sundima hakkavad, siis väsitan ennast jaurates nii ära, et neil on üks visklev viril vingupunn. Kas asjad teevad sind tõesti õnnelikuks. Ma tean, et seda kõike tasub teha, sest kui ema on muidu mingeid omi asju tegemes, siis selle peale, kui hakkan raamatut rebima või kui ta kuuleb, kuidas asjad kolksti kapi taha kukuvad, tuleb ta ikka minuga suhtema. SMS laenud sõnumika.

Nädala ülevaade: 5. - 11. august - Alkeemia

Kommentit