Kas keegi oskab soovitada kust raha saaks kiirelt

See TDA variant oleks minu meelest väga hea, eriti mõõtmete poolest. Vaata foorumi postitusi Liige Tallinn / Harjumaa Kas keegi oskab soovitada Tahaks väikest võimendit arvutile järgi panna et korralikud kõlarid järgi panna.

Vasta tsitaadiga Vaata foorumi postitusi Liige Vs: Kas keegi oskab soovitada Kõigepealt,et kogemuste võrra rikkamaks saada,vaja teha see asi ära.Hiljem kui juba see süsteem töötab ja on ära tüüdanud,saab juba edasi liikuda millegi võimsama ja parema poole. Kas keegi oskab soovitada kust raha saaks kiirelt. Endal olemas paar vana automakki äkki saab juüppe kasutada. Originaalvõim kindlasti oluliselt vähem. Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski..

Keegi oskab soovitada? -

. Kas keegi oskab soovitada kust raha saaks kiirelt. Kvaliteet ei ole kindlasti hullem, kui mingil vanal auto kassetikal, kuidagi "ülejala kombineeritud" arvuti toitekaga. inimestel on hunnikute viisi igasugust kola,mida nad kuhugi panna ei oska.ära visata pole neid üldjuhul kuhugi.sellest romust siis korjagi võimendi kokku. Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik. postis märkisid, et vajad väikest võimu.

Mootorrataste hooldus/remont - Leht 3 - foorum

. Mogo – Laenusumma kuni 10 000 €. kahju et liiga kaugel elad.muidu oleks lahkesti paari kuubi jagu romusid ära andnud

Kommentit