Kas kiirlaenu kasutamine mõjutab minu krediidireitingut tulevikus?

Samuti ei mõisteta, mida tähendab KKM ja miks on just eriti investeerimiseks laenates vaja pigem seda vaadata, mitte intressi. Ma olen laenuhaldur, ja võin kinnitada, et see on fakt. Ära nüüd seleta, see pole mingi fakt. Kui oskasid kiirlaenu võttes arvestada tagasimakse võimalustega ja seda õigeaegselt tegid, siis suudad ka pangale ära põhjendada, milleks see vajalik oli ja ka pank näeb, et olidki vastutustundlik laenaja. Kui elasin välismaal, tehti minu selja taga kohtuotsus, vähendati veidi intresse ja pandi ühel hetkel konto kinni. Ja kui ma tööandjalt avanssi taotlen siis olenevalt firmas kehtivatest reeglitest seda kas antakse või ei ning avansi puhul pole oluline millised on mu kohustused kolmandate isikute ees või kas maksehäired on olemas. Lugesin aga, et kodupank vaatab su konto ajaloo läbi aegade algusest peale ning kui oled kas või ühe kiirlaenu kunagi võtnud, siis ongi kodulaenul kriips peal. Saan aru väga hästi, et see oli vastutustundetu käitumine, kuid kas üldse ei arvestata sellega, et inimesed on võimelised õppima ja asjad korda saama. Ehkki tegemist on vana artikliga, siis täna kehtivad üsna samad tingimused. Lisaks ei ole mingit põhjust laenu vaid kodupangast küsida, minul on kodupank alati kõige halvema pakkumise teinud. Avanss tähendab ikkagi väljateenitud töötasu arvel mingi rahasumma enne palgapäeva väljavõtmist ja see ei ole laen. Kui võlgnevuste tasumisest on teatav aeg möödas, võib laenu taotleda. Ja mis ta ka muud on, intress makstakse lihtsalt "teenustasudena". mina olles võtnud sms laenu omal ajal ja ka häiretega maksin tagasi, sain kodulaenu ikka. Võtsin swedbanga oma, aga oleks saanud ka sebist.

Ligi: Pruunsild võiks Bigbanki halvaks läinud laenud.

. Ma ei mõtle seda, et sa nüüd võtad laenu ja enne kui selle ära investeerid, jõuad selle millegi muu peale ära raisata, kuigi ilmselt juhtub ka seda päris sageli. Seda enam, et see toimus aastaid tagasi. Avansisumma läheb kätte saades palgast maha mitte ma ei maksa seda kellelegi kolmandale pärast tagasi. Samasugune väljateenitud raha nagu plagapäeval makstav palk. Ei ole nii! Please wait. Eelmisel suvel ei tekkinud kodulaenu võttes ühtegi küsimust seoses ammuse kiirlaenuga. Korrektne kiirlaenude tagastamine ei puutu asjasse. Maksa ilusti või “koledasti” – pangast laenu ei saa. Minu sõnu kinnitab ka siin eespool kellegi pandud link. Ignoreerisin nende kirju peale ühte, millele vastasin, et olen laenu tagasi maksnud ja intressid on ebaseaduslikud. Kas kiirlaenu kasutamine mõjutab minu krediidireitingut tulevikus. Maksin ära need intressid ka, aga see on aegunud maksehäire nüüdseks ammu.

Aasta tagasi lõpetatud võlgnevus ei tõmba küll laenusaamisele kriipsu peale, aga kindlasti mõjutab oluliselt intressi suurust. Ta eesmärk on panna nende valdkondade teadmised ja kogemused kokku ning aidata läbi RahaFoorumi, Eesmärgipärase investeerimise e-raamatu ja koolituste inimestel oma suurimate unistuste elluviimiseni jõuda. Nüüd olen juba pikemat aega korralik finantskäituja ja keskmise sissetulekuga. Näha pangale küll, aga selle kohta isegi ei küsinud keegi ja laenu sain väga lihtsalt. Kiirlaen nagu iga teine, ainult ilusama lobaga maskeeritud.Toimib nii, nagu lubatud. Kiirlaenude kasutamine ei tähenda, et enam kunagi pangast laenu ei saa. Intressimäärad seadusjärgne iga laen on finantskohustus võttes määr. Enamus inimesi on lihtsalt nii lollid et võtavad kiirlaenu, mida nad tasuda ei jaksa, ja siis muidugi satuvad maksehäireregistrisse, kuna nad on VÕLGU. lihtsalt mainiti ja kogu lugu. Ja üldiselt kehtib see reegel kõikides pankades ühtemoodi. Kasutasid laenuteenust mille kasum läks suurest pangast mööda, oled pikaks ajaks süüdi mõistetud ja üles poodud :DEi ole jutt õige. Olen kunagi väga ammu samuti kiirlaenu võtnud ja ei maksnud seda õigeaegselt tagasi. Eelkõige oleneb laenu saamine ikkagi sissetulekust ja palju sul nö kuu lõpuks raha üle jääb. Kui selle aja jooksul enam ühtegi kehtivat kiirlaenu ei ole ja ühtegi vastavat kannet-liikumist konto väljavõttel ei paista, võib laenu taotleda. Täpselt sama kehtib hasartmängude kohta. Sa eksid! Pangale piisab vaid faktist, et oled kiirlaenude kasutaja. Niiet üks kahtlane firma minu meelest. Kiirlaen nagu iga teine aga kuidas nad selliste väidetavalt olematute mintressidega ise kasumisse jäävad ei saa aru.

- DELFI Naistekas

Kommentit