Kas kiirlaenu saamisel on vaja töökoht

Kiirlaenud -

.

Ma arvan, et kui sellel ettekäändel sulle laenu andmisest keelduti, siis oli sul ka teisi probleeme. Küll aga sealt laenajatel. Alustame pisut positiivsemal lainel, kuna iseenda bossiks olemise juures on mitmeid plusse, mistõttu on see ka niivõrd ahvatlev karjäärivalik paljude jaoks. Kas kiirlaenu saamisel on vaja töökoht. This Account has been suspended. Ma saan aru, et sa ise oled seotud selle tfbangaga, mis on ju ka alternatiivlaenuandja ja kelle klientidel võib tulla edaspidi probleeme pangast laenu saamisega.

Tarbimislaen või kiirlaen - mis vahe neil on? - Lääne Elu

. [/tsitaat]Tõendamiseks piisab täiendava dokumendi esitamisest, millest selgub, et oled sinna investeerinud, mitte sealt laenanud. OMavahel annavad/võtavad jah. Vaevalt, et sa tead kõikide pankade tingimusi.

Kodulaenu võtmine - Perekooli Foorum

. See ei ole keelatud tegevus. Võtan iga kuu omarahast välja saadud tulu ja pangal ei ole mitte mingeid etteheiteid. [/tsitaat] Palun selgita võtteid, kuidas seda on võimalik ära tõestada. Kodupank võib susserdada aga kui mujalt võtad, siis ei näe nad rohkem mingi nipiga. Seda, kas laenuvõtja on Isepankuris investeerija või laenaja, on võimalik ära tõestada. Kiirlaend. No uurisingi, aga mingit kontot just ei teinud. Aga, kui oled ühest või teisest laenanud, siis ei ole sul võimalik pangalaenu saada. Ma arvan, et kui sellel ettekäändel sulle laenu andmisest keelduti, siis oli sul ka teisi probleeme.[/tsitaat]Isepankuris investeerijatele ei ole muidugi takistusi pangast laenu saamisel. Sellepärast ka mõistan, miks sa tahad minu antud infot valeks tembeldada. Pangal ei olegi sulle mingeid etteheiteid, kui omarahas või isepankuris toimetad. Info pärineb kindlast allikast.

: SMS-laenu võtnud talumees jäi pangalaenuta.

Kommentit