Kasutustingimused

Andke meile teada oma mõtetest: Blount ootab teie küsimusi ja kommentaare. Suure Eesti Raamatuklubi liikmetel on andmed ja varem valitud kohaletoimetamise viis vaikimisi olemas. KOOSKÕLAS KOHALDATAVAS SEADUSES LUBATUD SUURIMA ULATUSEGA EI ANNA BLOUNT ÜHTEGI GARANTIID, EI OTSEST EGA KAUDSET, KAASA ARVATUD, KUID MITTE AINULT, GARANTIID TOODETE EDASIMÜÜGI KÕLBLIKKUSE VÕI TEATUD OTSTARBEKS SOBIVUSE KOHTA. Kasutustingimused. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi  poole. Laen 5 intressiga. Siin esitatud teavet ega pilte ei tohi ühelgi tingimusel paljundada ega kasutada eelneva kirjaliku loata.

Bravo Catering - Kasutustingimused

. BLOUNT ei vastuta mitte ühelgi juhul kasutaja ühegi kaotuse, kahjustuse ega nõude eest, mis ületab kasutaja poolt käesolevale saidile pääsemise eest makstud summa. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.Tellimuse vormistamineKauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Sellel veebisaidil oleva materjali paljundamiseks, taasavaldamiseks, üleslaadimiseks, postitamiseks, edastamiseks, levitamiseks ja avalikult esitamiseks peab teil olema Blounti kirjalik luba. Käesolev kokkulepe kehtib, kuni üks osapooltest seda ei lõpeta. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või krediitkaardi abil. Te võite käesoleva kokkuleppe lõpetada mis tahes ajal, lõpetades BLOUNTi saidi kasutamise ja hävitades kõik sellelt saidilt saadud materjali. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kasutustingimused.   Sellel saidil olev teave kuulub autoriõigusega ettevõttele BLOUNT.

. Bondora foorum laenu saamise tingimused. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. KÄESOLEVAL SAIDIL ESITATUD MATERJAL VASTAB KÄESOLEVALE AJAHETKELE EGA ANNA ÜHTEGI OTSEST EGA KAUDSET GARANTIID.

SERTIFIKAATIDE KASUTUSTINGIMUSED > ID-Kaart >

. BLOUNT EI GARANTEERI EGA VÄIDA, ET TEAVE ON TÄPNE VÕI USALDUSVÄÄRNE VÕI ET KÄESOLEV SAIT ON VEATU VÕI VIIRUSEVABA. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin

Kommentit