Kiirlaenu taotlemine on väga lihtne ning ei võta aega kauem kui 15 minutit

. Kui tekib küsimusi, saab ühendust võtta meie klienditeenindusega, kes aitavad kiirlaenu taotluse täitmisel. Isikut saab samuti tuvastada internetist ja selle kohta saad juhised juba Bondora lehelt kui oled laenupakkumisega nõus. SMS –ja kiirlaenudel on see tarvilik esmakordsel laenamisel. Laenu taotledes tutvu hoolikalt lepingutingimustega ning konsulteeri asjatundjaga. Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja kiire.

- Mõistlik valik! Kiirlaen, kiirlaenud, laen.

. Käenduslaenude puhul ka käendaja isikut tõendavat dokumenti ning sissetulekut tõendavaid dokumente. Hinnakiri on lihtne, üheselt arusaadav ja ilma peenkirjadeta. Kui Bondora kiirlaenu esmane laenutaotluse vastus on positiivne ja olete oma laenuotsuses kindel, siis tuleb tuvastada isik. Laenu taotlemiseks piisab laenupakkuja kodulehel kliendiks registreerimisest ja laenutaotluse täitmisest.

SMS –ja kiirlaenude puhul tihti sissetuleku tõendamist ei nõuta. Esimest korda laenu taotledes tuleb laenutaotlejal läbida isikutuvastamise protseduur, mida saab enamasti teha Eesti Posti kontorites üle Eesti. Kiirlaenu taotlusi võtame vastu ööpäevaringselt. Väikelaenud firmadele. Kiirlaenu taotlemine on väga lihtne ning ei võta aega kauem kui 15 minutit. Nt ID kaart, pass jt Sissetulekut tõendavat dokumenti, mis näitab isiku igakuiseid sissetuelkuid. Bondora hinnakiri on läbipaistev ning võetud kiirlaenule või mistahes tarbimislaenule ei lisandu ühtegi lisatasu. on erilised seetõttu, et taotlemiseks on vaja vaid isiku tuvastamist dokumendi alusel ning seejärel laekub raha kontole. Bondora kiirlaenu taotlemine samm-sammult. BestCredit.ee kiirlaen on tagatiseta ja lepingutasuta. Põhimõtteliselt saab Bondorast kiirlaenu ilma kodust lahkumata või hoopis nutitelefoniga suvalises kohas viibides. Lihtsalt täida lihtne ankeet ning vastus antakse mõne minutiga.

Kiirlaenud | | September 2019

. Dokumendid/tagatised Isikut tõendavat dokumenti isiku identifitseerimiseks. Internetist, laenuandja koduleheküljelt.

- Iseteenindus - registreerimine, kiirlaenu.

. Kui kiiresti krediitkaart kätte

Kommentit