Kiirlaenude eelised

Taotlege kiirlaenu Eestis on raske leida inimest, kes poleks kunagi kokku puutunud kiirlaenudega – kas on võetud ise laenu või on kiirlaenu võtnud mõni sõber. Taotlege kiirlaenu või tarbimislaenu. Laenupakkuja nõuab igakuiseid regulaarseid tagasimakseid vastavalt tehtud maksegraafikule. Lisaks kiirele taotlemisele on kiirlaenud eelistatud paindlike väikeste summade tõttu. Meie tempokas ühiskonnas ei saa üldse imeks panna, miks kiirlaenud ja smslaenud on niivõrd populaarsed. Heal juhul saab laenu ka nädalavahetusel. Seetõttu kutsutakse kiirlaene vahel ka palgapäevalaenudeks, kuna väikese summaga kiirlaenu võetakse tihti just selleks, et saada hakkama järgmise sissetuleku laekumiseni. Väikese summaga kiire laen aitab lahendada äkilise rahakitsikuse, ilma, et peaksid end siduma suure laenukohustusega pikkadeks aastateks.

Laen | Laenud - Tagatiseta laen 15 minutiga - Laenud.

. See on kasuks neile, kes ei soovi pangale näidata kiirlaenude võtmist ning eelistavad „puhast“ ajalugu väljavõttel. Kiirlaenude eelised. Üheks neist on sms-funktsiooni rakendamine ehk smslaenude väljastamine. Peale taotluse esitamist vaatab laenuanalüütik taotluse üle ning kuna neil on määratud kindlaks teatud parameetrid, mille alusel teha otsus, ei võta otsuse tegemine aega rohkem kui mõned minutid.

SMS-laen | sms-laenud | Soodne laen ja kiirlaenud

. Mõned laenuandjad võimaldavad kiirlaenusid välja maksta ka sularahas, mis tähendab seda, et laenutaotlejale ei jää arvelduskontole laenust mitte mingit jälge. Laenuvõtjate peamine eelistus on aga väiksem laenusumma, mis aitab näiteks edukalt palgapäevani hakkama saada. Taotledes smslaenu sularahas väljastatakse laenusumma postkontoris rahakaardi vahendusel ning täpselt samamoodi saab laenu ka tagasi maksta. Juhul, kui oled juba kunagi samalt laenuandjalt laenu võtnud ja ei pea enam isikutuvastuse protseduuri läbi tegema, võid saada laenu otseses mõttes mõne minuti jooksul! Asja konks on lihtne: kogu laenutaotluse protsess toimub veebilehe vahendusel.

Selle nädala soodsaim kiirlaen - kiirlaenud kuni 10000.

. See eelis on niivõrd mastaapne, et on aegamisi välja söönud pankade pakutavad väikelaenud. Kiirlaenudel on mitmeid eeliseid, mistõttu on tegemist ühe esimese laenuvalikuga paljude jaoks, kellel on tekkinud ootamatu rahavajadus. Kui võiks arvata, et enam paremaks ei saa teenus minna, on laenuandjad üllatanud kliente veelgi innovatiivsemate lahendustega. Kuigi kiire ja paindliku laenuga tuleb olla ettevaatlik ja veenduda, et suudad laenu hiljem tagasi maksta, on kiirlaen suurepärane võimalus neile, kes vajavad väikest rahasüsti ja teavad kindlalt, et saavad laenu ka õigeaegselt tagasi maksta. Sellisel juhul piisab tõepoolest üksnes sõnumi saatmisest. Intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt. Kiirlaenud on võitnud paljude eestlaste südamed, olles kõige paindlikumad ja mugavamad laenud. Kiirlaenudel ja smslaenudel on üks väga kaalukas eelis pangalaenude ja suuremate tarbimislaenude ees: kiirlaenu nimi ei ole asjata kiirlaen, kuna kiirlaenu on tõesti võimalik saada väga kiiresti. Tänapäeval on selline toiming väga konkreetselt piiritletud ning üksnes sõnumi saatmisega laenu ei saa, küll aga on võimalik laenusummat saada siis, kui sul on laenusaaja juures avatud näiteks krediidilimiit, mida võid vabalt kasutada. Mõned laenuandjad kasutavad ka erinevaid programme analüüsi tegemiseks, muutes selle etapi veelgi kiiremaks ja täpsemaks. Pangast laenu taotlemine on üsna keeruline ja aeganõudev ning kiirlaenufirmade kiirete toimingutega pangad võistelda ei saa. Sisuliselt tähendab smslaen seda, et laenusumma väljastatakse laenutaotleja pangakontole üksnes peale mobiiltelefoni sõnumi saatmist.

Kiirlaenude eelised -

.

Juhul, kui laenutaotlejal on laenuandjaga samas pangas arvelduskonto, laekub raha positiivse laenutaotluse korral koheselt. Taotlus konto avamiseks esitatakse ühekordselt ja see võimaldab kanda raha igal ajal enda pangakontole

Kommentit