Kiirlaenufirma kontor ferratum.ee

; tagatiseta tarbimislaen

. Suurim nõue on N-Terminal Grupi ühe omaniku Aleksander Denisoffiga seotud Mirale Grupp OÜ-l. Mõne kuuga viidi raha ülekannetega välja sadades tuhandetes eurodes. Tahad, et Sul oleks rohkem raha?.

- YouTube

. Täpsemalt on MiniCredit teinud tehinguid kümmekonna ettevõttega, mille juhatuse liige on aastaid MiniCreditit juhtinud Vitali Jaroševitš. Laekumiste ja väljamaksete selgituseks on enamasti „vastavalt lepingule“, kuid esineb ka konkreetseid viiteid laenusuhtele.Tähelepanuväärne on, et rahaülekanded MiniCreditist välja hoogustusid siis, kui asjad hapuks kiskusid ehk enne pankrotimenetlust. Samuti viidi ettevõttest enne pankrotti mõne kuuga kümnekonnale firmale tehtud ülekannetega välja sadu tuhandeid eurosid.Mitmel korral nime vahetanud Hando Hanschmidt sai Jaroševitši asemel MiniCrediti etteotsa vahetult enne ettevõtte pankrotti. Summa lubas Hanschmidt üle kanda seitsme päeva jooksul. Laenuäris on põimunud üllatavate tegelaste huvid ning iseloomulik on segane omanikering.Äripäev avalikustas, et MiniCrediti Swedbankis ja SEBs asuvate arvelduskontode väljavõtete kohaselt on toimunud hulk arveldusi seotud osapoolte vahel.

SMS laen ilma konto väljavõtteta »

. Sinna vahele jääb veel hulk tegelasi Eestist, Lätist ja Venemaalt. Karistus selle eest on veel kehtiv.Hanschmidt on Äripäevas süüdistanud hiljuti vahi alla võetud ärimehi Hubert Hirve ja Pavel Gammerit, et just nemad tekitasid MiniCreditis kunstliku pankroti. Samuti võeti neiltki kontodelt aja jooksul sularaha välja, s.h öisel ajal.

Kiirlaenufirma kontor ferratum.ee. Varem on ta kriminaalkorras süüdi mõistetud kütuseäris raamatupidamise kaotamise eest, suuremahulises maksupettuses ja rahapesus

Kommentit