Kinnisvara ühisrahastus: kuidas sellega raha teenida?

Kinnisvara ühisrahastus: kuidas sellega raha teenida. Palgatõendi vaba krediit. EstateGuru klienditeenindus on sõbralik ning ülekanded toimuvad kiirelt, ka isikutuvastus pole keeruline.Kõige selle kooslusena on EstateGuru julgelt üks parimaid ühisrahastusplatvorme, mille kaudu hakata investeerima kinnisvarasse.

Kreditex | Paindlik finatspartner

. Tavaliselt tuleb läbida ka kiire isikutuvastus, mis koosneb enamasti lihtsalt oma ID-kaardi koopia näitamisest. Selle ühisrahastusliigi puhul on reeglina laenud alati tagatud hüpoteegiga, mis tähendab investorite jaoks suuremat turvatunnet. Taoline ühisrahastus on küll tavaliselt tagatud hüpoteegiga, kuid kinnisvarainvesteeringutel endil on konkreetsed riskid. See kõik võib aga portaaliti erineda.Selle ühisrahastusversiooni korral on minimaalne võimalik investeeringu suurus pisut suurem kui tavalisel ühisrahastusel. Valikus on kinnisvarainvesteeringuid igast Baltikumi riigist, nii Eestist, Lätist kui Leedust, seega saad investeerida oma raha ka väljaspoole Eestit!Vaata siit lähemalt EstateGuru platvormi võimalusi!. Nagu näed, on riske erinevaid ning nendega tuleb arvestada enne, kui hakkad oma raha kuhugi panustama.Kinnisvararahastuse plussid ja miinusedIgal investeeringul on omad head ja vead. See tähendab, et ei teki üüritulu, mistõttu väheneb ka investeeringu enda tulusus.Üürniku risk on seotud üürnike ja nendega seotud vaidlustega. Siin on paar näidet minimaalsetest investeeringusummadest erinevates ühisrahastusplatvormides: Mõnevõrra kõrgem minimaalne investeeringusumma on loodud ilmselt seetõttu, et platvormide kaudu rahastatavad summad on ka tunduvalt kõrgemad. See summa kogutakse kokku investorite poolt antud summadest ning kui rahastuseesmärk täidetakse, saabki laenusoovija summa kätte.

InvesteerimisFestival 2019 Aftermovie | LHV InvesteerimisLava

. Kuigi kinnisvara ühisrahastus on suure tõenäosusega tunduvalt turvalisem kui tavaline ühisrahastus, siis ei ole seegi täiesti riskivaba.

Nendest olulisemad on alljärgnevad.Vakantsusrisk ja üürniku riskVakantsusrisk tähendab seda, et on võimalik sattuda olukorda, kus investeeritud objekti ei üürita välja ehk üürnikke pole.

Kristi Saarega läbi ühisrahastuse investeerimisest

Kommentit