Kinnisvaralaenu refinantseerimine SMS laen 15 min

Kinnisvaralaenu refinantseerimine SMS laen 15 min. Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele. Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise. Pärast Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Laenutaotlust on võimalik täita ka läbi laenukalkulaatori. Kinnisvaralaenu intress: puhul seotakse intress tavaliselt kas panga baasintressi või euriboriga, millele lisatakse kliendi riskimarginaal.

Kinnisvaralaenud - Hüpoteeklaen

. Notaritasud kinnisvarale hüpoteegi seadmiseks. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, lihtkirjaliku laenulepingu vormistamiseks. Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeet. Kinnisvaralaenu maksegraaafik Laenuperioodil tasutakse igakuiste maksetena vaid intressi ning laenusumma perioodi lõpus ühe maksena. Just seetõttu pakutakse kinnisvaralaenude puhul tihti maksepuhkuse võimalust, mida on võimalik taotleda laenu põhiosale isegi kuni terveks aastaks.

: kinnisvaralaen ehk hüpoteeklaen

. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga ja võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta. Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist. Tihti on laenuandja seadnud ka minimaalse laenulepingu tasu suuruse. Enamkasutatav ja mugavaim viis, sest kulutusi on võimalik alati ette teada kuna kogu laenuperioodi jooksul on kuumaksed ühesuurused.. Sobib erinevatel juhtudel, kus nt alguses on vaja teha kulutusi, kuid töötasu tehtu eest laekub pärast töö lõppu.

: laen kinnisvara tagatisel, hüpoteeklaen.

. Laenuperioodi alguses on kuumakse tavaliselt suurem ning väheneb perioodi jooksul. Kinnisvaralaenu taotlemine on veidi pikem kui tavapärastel - ja kiirlaenudel ning nõuab pisut enamate dokumentide esitamist. Pärast laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks. Kinnisvaralaenu on võimalik tagasi maksta väga mitmel erineval moel. Eesti pank seadusjärgne intressimäär ekp intressimäär. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik. Fikseeritud põhiosaga maksegraafik, kus laenu põhiosa suurus on alati ühesuurune. Enne taotlemist tutvu ka teiste laenupakkujate poolt pakutavate võimaluste ning intressimääradega. Krediidikonto Tarbimislaen Tagatislaen Kiirlaen Valige summa ja periood Kehtivad laenud Täitke üleval olev laenutaotlus, märkides enda isiku-, kontakt-, tagatise ning muud vajalikud andmed, seejärel klõpsake nupule „SAADA“

Kommentit