Klienditeenindus Monetti.ee

Meie unikaalsed põlevkivi töötlemise teadmised ja tehnoloogia on hinnas kogu maailmas. Vivius kiirlaen laenud ilma tagatisteta.

Klienditeenindus on see, mis tootele väärtuse loob

. Põlevkivi kõrval kasutame energia tootmiseks aina enam alternatiivseid, sh taastuvaid energiaallikaid.

Klienditeenindus | SYNLAB Eesti

. Ettevõttest Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul.

Tele2 esinduste asukohad ja lahtiolekuajad

. Efektiivsem ja keskkonnasäästlikum energiatootmine kui kunagi varem Nii põlevkivi kaevandamises kui sellest energia tootmisel rakendame üha efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogiaid. Me ei taha siin peatuda, vaid leida uusi lahendusi, selleks et meie kliendid saaksid energiat targemalt ja efektiivsemalt kasutada. Arvestame kõiki oma töid tehes klientide, töötajate ja teiste huvigruppidega, samuti loodus- ja inimkeskkonnaga. Ühiskondlik tegevus Meie tegevus avaldab olulist mõju kohalikule elule.

Sellist klienditeenindust poleks ma küll osanud oodata

. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid. Pakume energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Laen ID kaardiga tuvastades. Klienditeenindus Monetti.ee

Kommentit