Kodulaen lühiajaline kiirlaen

Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pangad eripakkumisi valdavalt omaks ei võta Kui Swedbank vihjas, et soodsama kodulaenu saamisel on tõesti eeliseid panga poolt finantseeritud arenduste ostjatel, siis SEB, Sampo ja Nordea eitasid selliseid eritingimusi. Uus Maa juht Mika Sucksdorf on peaaegu kõikide arenduste puhul täheldanud, et nende kodupangad pakuvad paremaid laenutingimusi. Osaleme oma pakkumistega arendajate kliendipäevadel ning samuti oleme tutvustanud oma erinevatele kliendigruppidele heade koostääpartnerite huvitavamaid pakkumisi, jäi Vanajuur võimalikult üldsõnaliseks. Tema sõnul on oma klientidele soodsamate laenutingimuste kauplemine oluline osa arendaja tääst. Ta lisas, et tegemist on viimase aja trendiga. ‘Sooduspakkumisi oleme koostääs meie partneritest kinnisvaraettevõtetega klientidele teinud praegu ja ka varem. Soovitud laenuraha saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures. ‘Teeme kõik selleks, et meilt ostjad saaksid pangast paremad tingimused. ‘Näiteks peab arendaja ise garanteerima mingi osa kliendi sissemaksest,’ märkis Taevere. SEB kommentaar jäi samuti lakooniliseks: ‘Ei ole eritingimusi. Kinnisvaraarenduseks laenamine on lühiajaline ning suhteliselt riskantne, eratarbijale laenamine on pikaajaline ja suhteliselt madala riskiga, selgitas Vahter. ‘Teeme koostääd kõigi Eesti suuremate kinnisvaraarendajatega ning mingeid ebavõrdseid eelistusi siin ei tee,’ väitis Sampo Panga jaepanganduse direktor Tõnu Vanajuur. Anna endale vabadus, tagatisega laenu abil on see võimalik! Eesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isikAnnuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Huvilisi tema sõnul korteritele on, kuid laenukraanid on liiga kinni keeratud. Ka Nordea ja SEB eitasid eritingimusi ostudele nende finantseeritud arendajatelt. See on paljude arendajate jaoks ainus õlekõrs,’ nentis Tamm. Laenumakse kalkulaator laen arvuti tagant lahkumatta. Ta lisas, et mullu on pangad Arco kogemusel laenutingimusi üksnes karmistanud.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Kodulaen lühiajaline kiirlaen. Otsime kompromissi,’ nentis Ild. ‘Pangad lubasid suuremate arenduste puhul kodulaenu tingimusi leebemaks muuta. Kodulaen lühiajaline kiirlaen. Muutunud oludes on peamisteks märksõnadeks kohanemisvõime ja paindlikkus,’ sõnas Swedbanki ettevõtete finantseerimise divisjoni direktor Tauno Vanaselja. Arco Vara arendusdivisjoni juhi Veiko Taevere sõnul saab laenutingimuste pehmendamisest rääkida siis, kui riske jagatakse. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. ‘Kui meie koostääpartneri arendatavasse majja ostetakse pind, siis see ei taga kliendile automaatselt parimaid laenutingimusi,’ teatati Nordea Pangast. Kinnisvara tagatisega laen sobib suurepäraselt ka olemasolevate, kõrgemate intressimääradega laenude refinantseerimiseks. ‘Pangad käituks rumalalt, kui nad – olles ise mingi arenduse finantseerijad – peaks jäigalt kinni karmidest laenutingimustest ka nende klientide osas, kes just sellelt arendajalt osta tahavad,’ lausus SRV Kinnisvara juht Alvar Ild. ‘Soodsamaid tingimusi pakub pank enda finantseeritud objektide puhul küll, seda peamiselt omafinantseeringu osas,’ märkis ERI Kinnisvara Põhja-Eesti elamispindade valdkonna tegevjuht Andres Teder. „Eesti noortele on iseloomulik, et valdavalt saadakse rahaliselt hakkama. Alvar Ild, SRV Kinnisvara juht ‘Oleme ka ise pankadega läbi rääkinud, et saada klientidele paremaid laenutingimusi, näiteks koostääkuu raames,’ rääkis Sucksdorf, kelle sõnul on paremate pakkumiste saamine igati teretulnud. Teeme kõik selleks, et meilt ostjad saaksid pangast paremad tingimused. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Milline krediitkaart on parim Tartu hoiu laenu ühistu.

PDF Laenaja meelespea -

. ‘Tegu peab olema ka inimesega, kelle makseajalugu on korrektne ja maksevõime korralik,’ märkis Vanaselja. Vanaselja toonitas, et heade laenutingimuste saamiseks ei piisa siiski ainult sellest, et klient soovib osta Swedbankist laenanud arendajalt.

Oma ; lhv kodulaen

.

Arvelduslaen | SEB

Kommentit