Kontaktinfo

Kontaktinfo – okidoki

. Hulluks unistuseks on joosta kunagi täispikk maraton ära ja külastada kõiki riike maailmas. Vabal ajal ei ole eriline ette planeerija, vaid käigu pealt tegutseja. Usun, et korraliku toote juures käib ka korrektne ning mugav pakend mida letilt haarata. Tulevikus planeerin jätkata õpinguid kaubanduse alal ning täiendada oma võõrkeelte oskusi. Lisaks meeldib tegelda igasugu põnevate ja mitte traditsiooniliste spordialadega. Meelisaladeks on erinevad pallimängud, seetõttu ilmselt olen ka tööalaselt pigem meeskonnamängija. Töövälisel ajal meeldib tegeleda erinevate asjadega – laulda, joosta, vaadata filme, sarju ja lugeda, külastada kauneid kohti Eestis ja mujal. aastast oman kõrgharidust kaubandusökonoomika erialal. Reisimine nii lähemal kui kaugemal on ka alati meeltmööda. Vabal ajal meeldib tegeleda spordiga. Müügitööga olen tegelenud sellest ajast, kui peale keskkooli kolisin Kesk-Eestist Tartusse müügikorraldust õppima. Minu tööülesanneteks on seadmete korrashoid, uute stantside ja seadmete projekteerimine ning juurutamine.

Samal ajal alustasin müügitööga telemarketingi ning koolituste müügi valdkonnas. Eralaenu andjad vajan juristi võla kätte saamisel. Võin ülimalt rõõmus olla selle üle, et enamus hingelistest unistustest on juba täidetud. Hull unistus on see, et saaksin ühel päeval kõik oma hullud ideed ellu viia. Minu uueks hobiks on tennisemäng, mille õppimist alustasin hiljuti. Väärtustan sihikindlust, pühendumust ja täpsust. Vabal ajal meeldib mulle ehitada, meisterdada, tegeleda muusika ja spordiga. Samuti tegelen erinevate ürituste korraldamisega ja muude igapäevaste toimetustega. Keeltest valdan lisaks eesti keelele ka inglise ja vene keelt. Siis on tükk tühja maad ja tuleb eneselegi üllatusena aiandus/haljastus ning siis grillimine/BBQ/suitsuliha ja – kala valmistamine. Kunagi ei ütle ei spontaansele väljasõidule. Fotograafia on hobi, millega sooviksin kindlasti rohkem ning põhjalikumalt tegeleda. Meie peamine eesmärk on kliendile sobiva lahenduse pakkumine. Olen osalenud Mölkky euroopa meistrivõistlustel ja samuti olen korduvalt läbinud Võhandu maratoni. Mul on varasem pikaaegne ostualane töökogemus elektroonika ja mehaanika valdkonnast. Samuti meeldivad mulle uued teadmised ning tulevikus sean endale eesmärgiks osaleda mitmetel müügialastel koolitustel. Meil on äärmiselt tubli ja tore meeskond, kes töötab ühise eesmärgi nimel – olla Teile parim koostööpartner kinnitusvahendite alal. Kontaktinfo. aasta aprillist Ostu – ja tootejuhina. Kõigile kliendi küsimustele vastuste ja probleemidele lahenduste leidmine. Hobidest kindla esikoha saab vaieldamatult mäesuusatamine. Keeltest valdan ma eesti keelt emakeelena ja inglise keelt võõrkeelena, vähesel määral saan hakkama ka saksa ja soome keele rääkimisega. Seda kõike selleks, et saaks toota kaupa, mida klientidele minimaalse tarneajaga väljastada. Võrkpall on südamelähedane tegevus. Pingutame selle nimel, et vastata kliendi ootustele ja soovime pakkuda rohkem, kui meilt oodatakse. Peale selle meeldib töövälisel ajal elust lihtsalt mõnu tunda – olgu selleks siis reisimine, pühapäevane brunchimine või perega väljasõidule minek. Minu hobideks on jalgrattasport ja discgolf. Mu kirg õudusfilmide vastu on tekitanud salajase soovi kunagi ise ühes näidelda. Paar hullu eesmärki on kohe-kohe saavutatud aga kui edasi mõelda siis kõige hullem ja mittepraktilisem eesmärk on bussijuhi lubade ära tegemine ja siis näiteks nädalakese bussijuhina töötamine. Kontaktinfo. Tunnen rõõmu arendavate raamatute lugemisest.Väga meeldib looduses viibida ja uusi kohti avastada. Vabal ajal tegelen murdmaasuusatamisega ning olen ka suur ristsõnahuviline. Kiirlaen mobiil ID..

Kontakt - Ekspress Meedia

. Töövälisel ajal tegelen lugemisega, meisterdamise, purjetamisega ning metsas matkamisega. Loodan üks päev imetleda enda kirjutatud raamatut best sellerite riiulis. Olen positiivse ellusuhtumisega aktiivne inimene, kes peab lugu sõpradest ja heast huumorist. Lisaks tegelen sellega, et vajalikud kulumaterjalid tootmises oleks alati õigeaegselt käepärast ja olemas. Ühesõnaga paneme üheskoos paika eesmärke millega tegevjuhtkond ja tubli kollektiiv hiljem igapäevaselt tegeleb. Kui aega üle jääb siis pliiats käes eneseharimis raamatuid lugeda. Mulle meeldib töötada valdkonnas mis võimaldab rohkelt suhelda. Vabal ajal meeldib kokata- uusi maitseid proovida, häid filme ja seriaale vaadata, sudokuid lahendada. Peale õpinguid Tartus asusin müügiesindaja ametikohale ning kolisin Tallinnasse. Enne ArrasCF-i olen töötanud mehhaanikaosakonna juhatajana ja peamehhaanikuna. Veel meeldib mulle matkamine, mille muudab veelgi seikluslikumaks minu pere koer. Kindlasti prooviks kunagi ära ka langevarjuhüpe. Üks utoopilisematest unistustest oleks reis kosmosesse, see on mind paelunud lapsepõlvest saadik. Hull unistus on kuulda raadiost enda kirjutatud laule. Valdan hästi eesti ja vene keelt. Eelnev töökogemus on seotud erinevate ehituse valdkondadega, viimane neist ehitusmaterjalide poe juhtimisega. Vabal ajal ehitan oma perele uut kodu, tegelen tervisespordiga ja huvitun ajaloost. Laen krediidipangast. aasta novembrist vastutan Arras CF-is Läti, Leedu ja Poola ekspordimüügi eest. Arras CF-is olen insener-tehnoloog. Töövälisel ajal armastan aega veeta oma lähedastega ja olla emaks suurepärasele pojale. Laenud 0 intressiga. Võtan enda tööd kui “vahemeest”, kes otsib kliendile parimat lahendust ja usun siiralt, et just ACF ongi see parim

Kommentit