Krediidikontod - Mis on krediidikonto? Krediidikonto avamine tasuta!

Miinusena võib välja tuua selle, et oma krediidikontolt raha võtmine maksab teile paar protsenti kogu krediidilimiidi summast, mis on kulutus, mida kiirlaenu võttes otseselt pole. Kasutamata summa pealt ei pea tasuma midagi, seega ei pea kartma, et avatud krediidikonto tekitab probleeme kontol seisva raha pärast.Laenuprotsess on kiirem: mõni laenuandja lubab taotleda lausa otse SMS-i vahendusel. Eelnevalt võetud summa tuleb siiski esmalt tagasi maksta ning siis saab taas kogu limiidi ulatuses laenu võtta. Lisaks sellele on krediidikonto paindlikum, näiteks saatetagasimakseperioodi ise valida.Laenu saate oma krediidikontolt võtta telefoni teel sõnumiga. Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina.

Boonuslaen - Boonuslaen

. Krediidikonto on samuti kasutatav nii osaliselt, kui kogu krediidilimiidi ulatuses. Raha on teil krediidikonto pealtvõimalik kasutada ka osaliselt, siis on ka tagasimaksed väiksemad, kui kasutades korraga kogu krediidikonto summat. Kokkuvõttes tähendab see, et sa ei pea tegema pidevalt uusi taotluseid – rahasoovi korral pead lihtsalt kasutama äppi või saatma sõnumi ning sellega ongi asi korda aetud. SMS laenu võtmesõnad abclaen. Krediidikonto on ehtne moodsa inimese toode!Ülalmainitu ei tähenda aga seda, et krediidikontolt saaks pidevalt lihtsalt raha aina juurde võtta. Krediidikontod - Mis on krediidikonto? Krediidikonto avamine tasuta. Juhul kui te laenu ei vaja, siis võib see summa intressivabalt teie krediidikonto arvel seista, näiteks ootamatuteks väljaminekuteks või mõneks teiseks kulutuseks. Selleks, et hakata kontot kasutama, peate te esitama taotlust kas mobiilrakenduse või kodulehe kaudu. Kui te aga laenuraha ei kasuta, siis ei pea te ka mingeid intresse maksma. Sellest hoolimata aga tuleb meeles pidada, et kuigi tagasimaksed tekivad ainult kasutatud määrast, ei tohi anduda kiusatusele ja kasutada korraga kogu limiiti. Positiivne sellise niiöelda laenu puhul on see, et raha saate limiidi ulatuses liigutada täpselt nii palju ja siis, kui ise soovite. Sisuliselt on krediidikonto ikkagi tavaline kiirlaen, kuid väikese nüansimuutusega. Põhimõtteliselt on krediidikonto virtuaalne rahakott, mille saamiseks tuleb laenu andvale ettevõttele avaldus teha. Krediidikonto tagasimaksegraafik on palju paindlikum, kui tavalise Intressi maksate ainult sellelt summalt, mille olete ära kasutanud. Kuid see ei tähenda, et te peate kohe kõik ära kulutama, te saate võtta raha, siis kui vaja. Õnneks on Eestis võimalik leida eetiliselt käituv laenuandja hõlpsalt – laena ainult Finantsinspektsiooni tegevusloaga laenuandjalt. Samuti pea silmas, et laenu taotlemiseks ei pea küll tegema järjest uusi taotluseid, kuid laenuandja kontrollib sinu tausta ikkagi, veendumaks, et sul pole vahepeal kuskil võlgnevusi tekkinud. Krediidikonto on ilma kuutasuta laenuteenus, mille maksepuhkus on samuti tasuta. Positiivne on veel see, et kui te oma krediidikontolt laenu ei võtta, siis te selle eest ka midagi maksma ei pea, samuti on maksepuhkus tasuta.

Nagu igal laenul on ka krediidikontol omad vead, mida tuleks arvesse võtta. on kasutatav nii osaliselt, kui täielikult, sellest tuleneb ka laenu tagasimakse kallidus. Seega tasuks ka enne krediidikonto avamist järele mõelda, kas ja milleks te seda vajate. Registreerumine on tasuta ja teenus ise ei maksa ka midagi, seda olenemata sellest, kui palju te seda kasutate. Hea on see, et laenu tagasimaksmine ei kesta mitmeid aastaid, mille jooksul peate te lõpmatuid intresse maksma.

Creditinfo Eesti AS | Krediidiinfo

. Laenutooteid on tänapäeval palju ja krediidikonto on neist üks kõige uuemaid, mis toimib sarnaselt krediitkaardile. Monefit kutsub seda toodet krediidiliiniks ning nende eesmärk on tuua uuendus krediiditoodete maailma. Krediidikonto laenu tagasimaksete üle otsustate teie ise. Krediidikontot on võimalik avada järgmises laenufirmades: Omades laenukontot on raha kliendile kättesaadav ööpäevaringselt. Enne krediidikonto kasutama hakkamist tutvuge kindlasti selle tingimustega. Võta asja mõistusega ning kaalu võimalikke miinuseid põhjalikult enne lõpliku otsuse tegemist. Mitte iga pank saab pakkuda sellist laenusummat. Oluline pluss on see, et peale lepingu sõlmimist on teil võimalus kahe nädala jooksul seda üles öelda ja lihtsalt tagastada teile väljastatud summat ning mingeid teenustasusid te maksma ei pea. Nii on sul rohkem otsustusvabadust ning võimalus valida krediiditoode, mis sobib su elustiiliga.Krediidikonto miinusedOn selge, et kõik ei ole päris nii lilleline. Omades juba krediidikontot, puudub teil vajadus täita keerulisi laenutaotlusi. Seejärel avatakse teile krediidilimiit, mille ulatuses saate raha kasutada. Krediidikontosid pakuvad internetis ka paljud teised laenufirmad, rohkema info saamiseks külastage nende kodulehti ja lugege ka juba võtnud inimeste arvustusi. Krediidikonto taotluse saab esitada, kas internetis või sms-i teel. See on juba üsna kopsakas summa, mida laenu pealt maksta. Jälgima peab ka intressimäära, kuna üldiselt märgitakse ära kuuintress. Lihtsalt teate, et teil on olemas see summa igaks juhuls. Iga kolme kuu tagant peate te tagastama kogu laenusummat ning juhul, kui rahavajadus tekib taas, saate te uuesti kontot kasutada.

Mis on Sving Krediidikonto? - Sving Eesti

Kommentit