Krediitkaart või mobiilne laenulimiit – kumb on parem?

Krediitkaart või mobiilne laenulimiit -

. Äpist leiad kõik viisid, kuidas meiega ühendust võtta: broneeri kohtumine; helista või skaibi; kirjuta meile või leia lähim esindus; anna meile tagasisidet. Kui oled oma telefonis rakenduste automaatse uuendamise välja lülitanud: saad äpi ise uuendada App Store’is. Kontode ülevaadeVaata kõiki kontosid ühest kohast. Kui see ei ole millegipärast võimalik ja vana äpp enam ei toimi, saad samas seadmes kasutada meie internetipanka. augustini läheb meie olemasolev äpp üle uuele versioonile.

Krediitkaart või mobiilne laenulimiit – kumb on parem?

. Kui oled telefonis rakenduste automaatse uuendamise välja lülitanud: saad äpi ise uuendada App Store’is. Muutsime Sinu maksed paremini jälgitavaks ja jagasime need rühmadesse. Lisaks uutele funktsioonidele oleme värskendanud ka Sinu seniseid lemmikuid. Alustuseks tasuks luua endale selge plaan, kuidas toimida. Krediitkaart või mobiilne laenulimiit – kumb on parem. Äpis saad teha kõiki vajalikke kaarditoiminguid: lubada internetiostud; blokeerida ja taasavada kaarte; muuta limiite; aktiveerida uusi kaarte. Soovitame Sul seadme tarkvara uuendada ja uuesti proovida.

Saad ise valida, mis teavitusi soovid. MobiiliteavitusedTasuta teated Sinu kontol toimuva kohta. augustini äpp ei uuenenud või käsitsi uuendamine ei toimi, kasutab Sinu seade ilmselt vanemat tarkvara ja kahjuks ei ole võimalik äppi uuendada. Nii makseid kui ka kaarditehinguid näed ühes ülevaates. Installi seadmesse viirusetõrje. Laadi App Store’ist alla äpp Swedbank Eestis. Lisaks on äpis võimalik kiirelt ja mugavalt: hallata oma kindlustus- ja laenulepinguid; võtta kasutusele uusi teenuseid. Mõnikord on vaja makseid teha kiiresti. Näiteks anname Sulle märku, kui laenumakse õnnestus või kui käes on e-arve maksetähtaeg. Sul on võimalik vaadata: hiljutisi makseid; makseid oma kontode vahel; määratud makseid.

Mobiilne viipemakse | SEB

. Kaitse oma nutitelefoni või tahvelarvutit alati parooliga. Allpool leiad teavet selle kohta, kuidas uuenenud äpp Sinuni jõuab. Hüpoteeklaen mõiste laenu firmad kus pole vaja kontoväljavõtet. Ära lase teistel oma nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada. Kontrolli alati üle, kas maksete andmed on õiged. august Sinu Swedbanki äpp automaatselt

Kommentit