Kui Sa kurjustad endaga mõttes, et jätsid jõuluostud viimasele hetkele, siis kohe saad teada, miks see tegelikult hea mõte võib olla.

Võida halvad harjumused ja kasvata sisemist tugevust

. Võta seda kui märki, mis laseb sul oma õppetundi omandada ning selle juurest paremasse tulevikku astuda. Selleks, et oma elus edasi liikuda, tuleb sul teha valik. Taas võivad avaneda mõned vanad haavad, mis nõuavad endaga tegelemist. Lase julgelt pinnale kõik see, mis on sinus tekitanud kurbust, häbi, viha või mõnda muud emotsiooni. Ära klammerdu kramplikult olemasoleva külge. Äsja olnud pööripäev ning noore Kuu loomine on toonud kaasa uusi energiaid, mis põhjustavad sinu hinges emotsioonide kõikumist.. Ebamugavustunne on märguanne ja võimalus vaimselt edasi astuda. Võid avastada, et sa ei ole endas ära lahendanud mingeid teemasid, mis mõjutavad ka sinu tänase päeva käitumist ja valikuid. Nii ei vabane sa neist kunagi tõeliselt. PTF laen. oktooberNädala kaartideks on mõõkade kolm ja poodu.

Hingele Pai artikkel

. Kui Sa kurjustad endaga mõttes, et jätsid jõuluostud viimasele hetkele, siis kohe saad teada, miks see tegelikult hea mõte võib olla. Vali parim 1000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Niikaua kui sa pole otsustanud, senikaua oled sa justkui ootel.

NÄDALA TAROSKOOP | Sa ei saa edasi liikuda enne, kui.

. Ära suru negatiivseid emotsioone alla. Samuti võib nüüd ilmutada enda nii mõnigi ammu "maha maetud" tunne.

Naiselikkuse Allikas | Avaleht

. Selleks, et edasi liikuda ja ebasobivast mustrist väljuda, pead sa vaatama oma hirmudele silma ja endale andestama. Õpi minna laskma ja vastu võtma. Sa võid sattuda silmitsi mõne inimese või situatsiooniga, mis asetab sind emotsionaalselt keerukasse olukorda. Seotud lood: Armastuse ja suhete osas võivad nüüd üles kerida teemad, mida oled proovinud vältida või varjata.

Nüüd tuleb tegeleda pinnale kerkinud emotsioonidega.

Kommentit