Kuidas kiirelt raha teenida

Kui on rahadega raskusi, siis on see endale väga heaks äratajaks, veidi kehvem söök ja elukvaliteedi langus. Annan siinkohal paar õpetussõna, mida võiksid meeles pidada, kui kavatsed näiteks vabakutselisena töötama hakata:Unusta ära vanakooli CV-d ja kaaskirjad. Laenata ei ole ka kellegilt. Lisaks suhtluskeelele on oluline ka see, kuivõrd tõhus suhtleja sa oled. Näiteks, kui sa kandideerid vabakutseliste portaalides tööotsadele, siis ära kasuta kunagi kopeeritud pakkumise teksti, mida juba kasutasid varem. Panin ühte “i” tähega algavasse portaali kuulutuse ja nelja päevaga oli raha koos. Kõik ilma milleta sul on küll igavam, aga mis ei ole ellujäämiseks vajalikud. Olen smslaenude tuline vastane, seetõttu ei tahagi nendega oma tegemist teha. [/tsitaat] See ei peaks meie asi olema.

Kuidas teenida raha internetis? Raha teeenimise võimalused.

. Selline tõhus kommunikatsioon on väga kõrgelt hinnatud.Aktiivsus – Kui kavatsed internetis müüa oma teenuseid või avada blogi, ei piisa sellest, kui sa teed endale lihtsalt profiili/veebilehe ning loodad, et sind leitakse. Selle asemel, et saata kiri, kus alustad juttu lausega “Dear Sir, I would like to apply to your job”, asu kohe asja juurde ja ära keeruta. Koolis õpetati meile kõigile, kuidas kirjutada kaaskirja, kuid sellised ametlikud formaadid ei tööta internetis sugugi hästi. Müü tooteidLisaks veebilehe loomisele võid ka luua oma veebipoe või müüa tooteid mõnel platvormil nagu Amazon või eBay. Kui eluoluline, siis ikka pangast, ma arvan. Elu on näidanud, et nii mõnigi osutub ebameeldivamaks, kui tegemist rahaga. Loo omaenda blogi või veebilehtSee on samuti üks kõige odavamaid ja lihtsamaid viise, kuidas hakata raha teenima. Sugulastele-tuttavatele ei tasu alati loota. Ehteid, mittetarvilikku kodutehnikat vms. Selle asemel võta pähe uus põhimõte: ma ei oska seda veel, aga ma õpin juurde ja varsti oskan! Motiveeritus ja õpitahe viivad su kaugele. Nagu mainitud eelnevalt, siis ei tasu kurvastada, kui ei leia kohe tööotsi, ent kord, kui saad tööd, hakkab kõik minema kergemini. Telekas, arvuti, telefon, köögimasinad.

Võid vaadata ka goworkabitist vm juhutöid, kuigi ega seal mingit suurt summat ei teeni, lihtsalt kommiraha juurde. Kuidas kiirelt raha teenida. Söögiraha tõmbad nii väikeseks kui vähegi saad. Hakka vabakutseliseks ehk ’iksSisuliselt tähendab see, et oled FIE ning pakud oma teenuseid. Kui sa soovid alustada vabakutselisena, tee väike otsing ja leiad palju juhiseid, kuidas seda teha. Peaksid oskama vähemalt põhilist suhtluskeelt, et oleksid võimeline klientide/tellijatega vestlema. Kaaskiri ega potentsiaalsele tööandjale/partnerile saadetav kiri ei pea olema lühinovelli pikkune. Blogi on küll väga pikajaline teenimisallikas ning ei pruugi esimesel paaril aastal mitte sentigi teenida, ent kui sul on mõni südamelähedane teema, siis tasub seda varianti tõsiselt kaaluda. Sa võid näiteks blogis näidata , mis teenivad vastavalt vaatamiste hulgale. Üks nendest on pay-per-click pakkumised. Enne, kui sa saad unistada korralikust sissetulekust, on sul vaja oma profiil üles ehitada ja selle jaoks on sul vaja tööotsi ning tagasisidet tööandjatelt. Kandideeri paljudele sobivatele töödele, tee pakkumisi, saada kirju – olenevalt oma tegevusest leia viis, kuidas aktiivselt oma teenust pakkuda.

Kuidas teenida veidi lisaraha? - RahaFoorum

. Ole siiras ja kirjuta oma pakkumine või kiri nagu sa kirjutaksid sõbrale.Ole konkreetne. Klientidele läheb korda see, kui sa teavitad töö progressist. Mida kiirem, seda parem – ent ära unusta kvaliteeti. See kehtib eriti vabakutseliste portaalide kohta. Vitamiinide jaoks porgandit ja sibulat. Sain alles tööle ja palgapäev on alles kolme nädala pärast… Please wait. Neil kõigil on aga ühes asjas õigus: igaüks saab rohkem raha teenida. Äkki teemaalgataja ei võta kiirlaenu ega pangalaenu, sest on juba maksehäireregistris ja talle ei anta. Ära hammusta korraga liiga suurt tükki ning arvesta, et on täiesti okei, kui teenid alguses vaid mõnikümmend eurot. Sööte perega kasvõi putru. Kui raha saad, ostad tagasi. Kirjuta e-raamatSarnaselt blogile, on võimalik pühendada oma motivatsioon ja pühendumus mõne teema suhtes hoopis e-raamatusse. Kui sa tahaksid öelda, et sa ei oska ühte või teist asja, siis unusta see lause kohe ära. Veelgi enam, ära kopeeri kunagi isegi iseenda kirju ega pakkumisi. Laen 7000 eur. See kehtib nii töö enda tegemise kiirusele kui ka suhtlusele. Sa pead olema ise aktiivne. See kõlab küll nagu iga inimese unistus, AGA see nõuab tohutut distsipliini. Laen mobile. Sama kehtib iga asja kohta. Enamasti saab aga töö endale see, kes reageerib kõige kiiremini.Suhtlus – Selleks, et kuhugi jõuda, on peaaegu alati vajalik inglise keele oskus. Nädalavahetus tulemas ja Viru keskuse ümber peaks välismaalasi liikuma Please wait. Arusaadavalt peab olema muidugi ka töö kvaliteet kõrge – kui telliti loovtöö, siis ei tohiks sa kunagi kopeerida kellegi teise tööd; kui telliti tõlketöö, ei tohiks sa kunagi tõlkida Google Translate abil. Eestlased on … nohh nad on vist piisavalt vaesed, et mõtteviis “aga kui mul on sama olukord siis ma ju ka tahan abi saada” varjutaks igasuguse loogilise mõtlemise. Isegi raha küsimisel võib õigekiri määravaks osutuda

Kommentit