Kuidas raha säästa kodus

Second-hand kauplused pakuvad väga korralikku valikut. Õhtusöök sõbrannaga, kinopilet, toit, jook, arved, bensiin - kõik, millele raha kulutad. Uuri natuke veebisaitidel, kus inimesed kasutatud, korralikke asju müüvad ja vahetavad, võid väga hea leiu otsa sattuda. Loo sellele eraldi varukonto, või kogu raha inimese kätte, keda usaldad. Parem laenuta dvd, kutsu sõbrad külla ning ostke kamba peale snäkk - mugavam ja soodsam.Kontserdipiletid osta odavamalt, eelmüügist.Väldi kärarikkaid lõbustusparke, mis neelavad raha ja on ohtlikud. Analüüsi, mida saaksid muuta. Tee parem jalutuskäik, või kasuta ühistransporti, hoiad kokku nii raha, kui aega.

150 nippi kuidas raha säästa | Säästmine: kodu, toit.

. Unusta selle raha kulutamise võimalus, aastaga koguneb paras summa, ja saad endale näiteks soojamaa reisi lubada. Kõik arved maksa korralikult ja tähtaegselt. Kuidas raha säästa kodus. MoneyBox loans püsimaksega krediitkaart.

Ära osta midagi, mis sul niisama kappi jääb, mida ei tarbi ja pead hiljem ära viskama.Selgita välja odavaimad toidupoed. Pidutse mõõdukamalt.Kinos ostetud popkorn ja cola pluss kinopilet.. Väikeste laste riideid uutena ostes võib olla kulukas, kuna lapsed kasvavad kiiresti. Aastaga aga nii palju, et võiksid endale koju oma espresso masina soetada.

Kuidas kodus keskkonda säästa? - Kodu - Tarbija

. Kuidas raha säästa kodus. Vali odavaimad operaatorid. Ära jäta tubades tulesid põlema, kui keegi seal ei viibi. Nii saad alati hea ülevaate kogu vabast rahast. Vaata järele, kellega kõige enam lobisema kipud, ja mõtle, kas ikka on vajadust. Kaalu ka perepakkettide koostamist, mis sisaldavad vaid ühte kuumakset. Maanteel ja linnas kasuta säästlikku sõiduviisi, see tähendab, ära ületa kiirust ja väldi järske manöövreid ning pidurdusi. Igal palgapäeval pane kõrvale mingi osa raha. Kas märkad, et kulutad palju ebaolulisele. Käi poes täis kõhuga, nii ei kuhja sa toidukorvi üleliigsete toiduainetega. Väldi alkoholi, ela end välja tantsides, mitte joobes olles. Märgi üles oma igapäevased kulud. Neid maksad täpselt nii palju, kui kulutad.Lülita välja alati soojendusradiaatorid või muud kliima- ja elektriseadmed, kui kodust lahkud. Kui tekib vajadus uute riiete või mõne mööblieseme järele, siis oota allahindlusi. Ära jäta midagi kirja panemata. Osta säästupakke, näiteks mitmekilosed pesupulbrid, seebid, või hommikuhelbed. Väldi lühikese distantsilisi autosõite ja üleüldse sõida autoga võimalikult vähe.

23 võtet, kuidas investeerimiseks raha säästa ja koguda.

. Kiirlaenu andja Tartus rüütli tänavas. Korralda lastele parem lõbus piknik, või matk metsas.Klubis ostetud kokteilid maksavad mitmeid kordi rohkem tavahinnast

Kommentit