Kuidas saada kodulaen võimalikult väikse sissemaksuga kõige madalama intressiga kiirlaenud

Saatsin taotlused ära juba enne, kui mul oli ostetava objekti hindamisakt. Tahtsin teada võimalikku maksimaalset laenusummat ning seda, kas see võib pankades erineda. Kui hindamisakt käes, saatsin selle oma kontaktisikutele SEB's ja Swedbankis edasi. Laenuandmise analüüsis hindab pank konkreetse laenutaotleja krediidivõimekusest, võttes arvesse ka tagatise väärtust ning leibkonna krediidivõimekust. Eriti kiireks on muutnud selle asjaolu, et oli vaja lõpuks võtta endale kodulaen. Intressid olid mõlemal põhimõtteliselt samad, kuid vahe oli lepingusõlmimise tasus. Kuidas saada kodulaen võimalikult väikse sissemaksuga kõige madalama intressiga kiirlaenud. Ilmselt tänu puhkuserahadele oli tehtud keskmise palga arvestuses viga ning see oli suurem kui minu palk tegelikult on. Tagantjärgi mõeldes oleksin võinud ka veidi kannatada, aga tahtsin tegelikult teada, mis on mu maksimaalne laenusumma ja kas see pankadel erineb. Erandjuhtudel võib stabiilne sissetulek kallutada panka külalisele laenu andma ka siis, kui tähtaeg läheb üle. Samas ei pea see tingimata kuuluma laenu taotlejale. Sellest piisas, et lõplikku laenupakkumist ma nendelt lõpuks ei küsinudki. Kahjuks, aga kannatab minu septembri tulemus selle all ning pidin tehingu tegemisel kasutama osa säästude rahast. Oluline on, et taotletava kodulaenu teenindamise kõrval suudaks laenutaotleja pere tasuda kõik senivõetud kohustused ja elamiskulud. Kust saab laenu 15 tuhat. Juba enne esmaste laenutaotluste saatmist teadsin, et kõige parema pakkumise võiks ja isegi peaks tegema kodupank. Kui kliendil puudub rahasumma sissemakse tasumiseks, saab kasutada lisatagatist. Esimese asjana kuulasin üle sõbrad-tuttavad, kes olid hiljuti kodulaenu taotlenud ja uurisin nende kogemusi. Samas aga pakutav laenusumma oli oluliselt väikem SEB ja Swedbanki pakutust. Selle elamisloa tähtaeg peab ületama laenu tagastamistähtaega.

Tarbimislaenud: kuidas saada laenu Saksamaal - Omalaen

.

Enne kontorisse minemist olin täitnud taotluse, saatnud pangaväljavõtted ja kirjutanud veel lisainfot. Teisena tegin nimekirja pankadest, kuhu võiks esmase taotluse saata.

Kodulaen | Coop Pank

. Kodupank on kursis minu rahavoogudega ja seega peaks omama maksevõimekusest kõige paremat ülevaadet. Vastuseks sain üsna ruttu kodulaenu pakkumised. Laenutaotleja peab tõendama, et tal on Saksamaa “sissekirjutus” või riigis viibimise luba, kuna laenu antakse vaid Saksamaa residentidele. Laenutaotleja peab tõendama, et tal on stabiilne sissetulek. Rõngad - laenud maksehäiretega. Tagatiseks seatava kinnisvara sobivus sõltub selle turuväärtusest, objekti seaduslikkusest ning laenatava summa suurusest. Eesmärk oli võtta kodulaen üksinda ning ilma lisatagatiseta, st tagatiseks jäi ostetav objekt ise. Tundub, et pean ma eesmärgi saavutamise tähtaega edasi lükkama, sest tänu kodulaenule väheneb ka investeerimiseks ja säästudeks kõrvale pandava raha hulk. Välismaalased peavad laenu saamiseks omama Saksamaa elamisluba. Seda saab teha erineval moel, näiteks võib tuua töökohast ametliku dokumendi, milles on märgitud igakuise sissetuleku suurus, või siis esitada konto väljavõtte ja märkida sissetuleku allikad. Laenutaotlejal peab olema Saksamaa pangas arvelduskonto, kuhu ta hakkab iga kuu kandma raha laenu ja intresside tasumiseks. Olin pisut pettunud, sest kodupank ei teinud niivõrd paremat pakkumist. Kuidas saada kodulaen võimalikult väikse sissemaksuga kõige madalama intressiga kiirlaenud. Kuna olin SEB's juba paar tundi aega nende terviknõustamisel veetnud, siis kuigi nad proovisid, ma sinna teist korda minema ei pidanud

Kommentit