Kuidas säästa raha tudengina?

Paljud suurettevõtted kuvavad mobiilses veebilehitsejas kodulehte külastavale kasutajale ka teavitust, et veel mugavamaks kasutamiseks on võimalik kasutada ka mobiilirakendust. Siiski peaks suhtuma skeptiliselt hiinakeelsesse lehesisusse, kui kasutajale presenteeritakse seda kui.ee lõpuga kohalikku poodi. Lisalugemist leiab taaskord RIA blogiartiklist. Kui tegemist on ettevõtte ametliku lehega sotsiaalmeedias, on nime juures sinine kontrollmärk. Maksa turvaliselt! Arvutis makse sooritamisel on kõige olulisem jälgida, kas keskkonna makseosa kasutab ikka kindlasti HTTPSi. Lisaks on nii musta reede kui küberesmaspäeva traditsiooni üle võtnud paljud teised, eriti Ameerika Ühendriikidega tihedaid kaubandussuhteid omavad riigid. Mustast reedest on saanud ka küberkurjategijate üks lemmikpäevi, sest allahindluse protsendile pööratakse rohkem tähelepanu kui veebipoe turvalisusele.

Kuidas saaks väljavõtteid luua ilma süsteemi tööd peatamata? (T-Plus sadula paigaldusjuhend)

. Tänapäeval tekib järjest rohkem võltslehti, kus on samuti kasutusele võetud HTTPS-ühendus, aga URL ei klapi. Veebipoodide levikuga lisandus suurele ostlemisreedele ka ostlemisesmaspäev, kuna paljud ettevõtjad said suure kasumi just tänupühadele järgnenud esmaspäeval. Juhul kui Sa siiski pole selles veel kindel, võid teha teises aknas lahti Google’i otsingu ning sisestada sinna soovitud kaubamärgi või teenusepakkuja nime ning pidada meeles, et otsingumootorites kuvatakse eespool just tegeliku kaubamärgi ametlik koduleht. Kui algselt olid musta reede allahindlused ainult füüsilistes poodides ning küberesmaspäeva allahindlused vaid veebipoodides, siis praegusel ajal kehtivad allahindlused mõlemal päeval nii füüsilistes- kui ka netipoodides. Kindlasti ei tohiks piirduda turvalisuse üle otsustamisel ainult veebilehe visuaalse vaatlusega. Üks turvalisemaid meetodeid on maksta läbi turvalise keskkonna nagu PayPal, kus aga tuleb kontot luues kindlasti aktiveerida kahetasemeline autentimine.

Kiirlaenud on muutunud meie jaoks juba igapäevaseks nähtuseks, ent viimasel ajal on maailmas laineid hakkanud lööma uudne laenu saamise võimalus. Võimalusel tuleks alati kasutada “külalisena” ostmist, mis tähendab, et Sa ei loo omale -kliendikontot. Samuti tuleb kontrollida veebilehe tippdomeeni. Seal võib omakorda kohata fantastilisi pakkumisi, mis lubavad lausa mitmesajaprotsendilisi allahindluseid. Lisakahtlusega peaks suhtuma kindlasti veebilehtedesse, mis nõuavad Sinult liigset lisainformatsiooni. Lisaks tuleks ka maksmiseks kasutada kindlasti panga enda loodud mobiilirakendust ja Smart-ID rakendust või mobiil-ID-d. Rakendus tuleks telefoni tõmmata kindlasti üksnes ametlikust rakenduste poest või ettevõtte enda kodulehelt. Samuti tasub alati veenduda, et veebilehe ja Sinu arvuti vaheline liiklus oleks kaitstud HTTPSiga. Tähelepanu kallid edasimüüjad ja kodulehelt tellivad kliendid! Toodete suure nõudluse tõttu on tarneajad hetkel oodatust pikemad. Ekraanipildid Amazoni rakendusest. Kasutatakse tuntud toodete nimesid või muudetakse neid natuke, vahetades näiteks ära kas üks või kaks tähte või lihtsalt sõnade järjekorra. Parimal juhul kuvatakse seal ka kaubamärgi registreeritud ärinimi. Selles samas tasuta ja turvamata traadita võrgus võib parasjagu tegutseda pahasoovlik küberkurjategija, kes vastavalt soovile saab koguda kas Su isikuandmeid, sisselogimisandmeid, makseinfot, kasutusharjumusi või ka neid kõiki korraga. Kasuta tootja ametlikku mobiilirakendust! Tänapäeval tehakse palju oste telefonis. Selleks, et saada kätte enda jaoks huvipakkuv info, on küberkurjategijad nõus üsna palju vaeva nägema. Turvalist netiostlemist!.

kuidas säästa raha | Rahaasjad

. Kuna Eestis pööratakse küberturvalisusele tihti rohkem rõhku kui mujal maailmas, siis Eestis väljastatavad krediitkaardid on juba liidetud “Turvaliste e-ostude” programmiga. Kuidas säästa raha tudengina. Erinevalt Eesti netipoodidest, kus pangalingiga maksmine on tavapärane, peaks ettevaatlikult suhtuma välismaistesse vähetuntud/tundmatutesse veebipoodidesse, mis krediitkaardiga maksmise võimalust ei paku ning aktsepteerivad vaid pangaülekannet. Veendu kindlasti, et kasutad telefonis ostu sooritades veebipoe ametlikku rakendust. Või siis oodatakse kuni kasutaja valvsus kaob ning ühel hetkel tehakse kaart korraga tühjaks. Juhul kui kasutasid ostu sooritamiseks füüsiliselt olemasolevat krediitkaarti virutaalkaardi asemel, jälgi tulevate kuude jooksul krediitkaardi tehinguid. Juhul kui tegemist on välismaise veebipoega, tuleb enne hoolega mõelda, millist makseviisi oma finantsturvalisuse huvides kasutada. VPN on võrk, mis võimaldab Sinu võrgu andmeid edastada turvaliselt läbi teise võrgu. Kuidas säästa raha tudengina. Vabandame ebameeldivuste pärast ning loodame Teie mõistvale suhtumisele. Ülisoodsa kohvimasina sooduspakkumine krediitkaardiinfot varastavalt lehelt Selliseid lehti külastades võid sattuda veebilehele, mis ei ole turvaline ning kuhu oma andmeid sisestades võid kaasa aidata klikisöödale või muule pahatahtlikule eesmärgile. Vasakult: App store, Google Play pood, Microsofti pood. Samuti on kauba mitte kohale jõudmise korral võimalik panga poole pöördudes ka makse tagasi kutsuda. Kuvatõmmis ametlikust Amazoni lehest Facebookis Kontrollmärgis lehel tähendab, et ettevõte on ennast keskkonnas autentinud ning ettevõte on sotsiaalmeediakeskkonna poolt tuvastatud. Rakendust telefoni paigaldades kuvavad nii Google Play pood, Apple’i App store kui Microsofti pood suurelt kirjas oleva rakenduse nime all ka rakenduse arendaja/omaniku nime. Näiteks “MihcaelKors” või “KorsMichael”. Kontrolli alati, kas veebiaadress, millel oled, on täht-tähelt seesama, mis peaks olema

Kommentit