Kulukad vead, mida tehakse lahutuse käigus

Kulukad vead, mida tehakse lahutuse käigus. Klient tuli meie juurde tagasi, kui auto oli tal kuu aega käes olnud, sest mingil põhjusel oli üks detail purunenud,“ tõdeb Rumberg. Arusaadavalt ei muretseta seal, mis mulje konkreetne autobränd ostjale kasutuse käigus tekitab. „Eks inimesed teavad ise ka, kus asuvad sellised nn autoaiad, mis pole seotud ühegi automargi ametliku esindusega. Eraldi teeme veel visuaalse kontrolli ja kui ilmneb mingi viga, siis teeme korda,“ kinnitab müügijuht. „Üldreegel on lihtne – kui on esinduse auto, on see korda tehtud või kõrvaldamata puudused on ülesloetletud.“Kevad tähistab kasutatud autode ostu-müügi kõrghooaega. Esinduses vaadati järgi ning tuli välja, et tegu on Prantsusmaa taksodega, millega on tegelikkuses ligikaudu kaks korda rohkem sõidetud, kui kuulutused ütlesid. Kulukad vead, mida tehakse lahutuse käigus. Reeglina ei ole sellised ostu-müügi platsid ka Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu liikmed ning seda on ostjal lihtne kontrollida,“ manitseb Rumberg ettevaatlikkusele. Meie oleme loonud protsessi ja see toimib,“ kinnitab ta. „Kriime ja selliseid pisiasju me tõesti korda ei tee, aga tehniliselt küll. „Meie oleme suur ettevõte, mille eesmärk on pikaajaline kliendisuhe. Kui autol ongi viga, mida ei ole parandatud, on see ka välja reklaamitud. Näiteks eelmisel kuul pöördus margiesindusse üks klient, kellele oli silma jäänud kaks Toyota Priust, mida eraisikud müüsid.

Isegi kui vead on tuvastatud, ei ole need parandatud, sest oleksid liiga kulukad. Klient soovis teada, mida näitab autode ajalugu. Smsraha reklaam.

Kasutatud auto ostmine esindusest: ostja peab vigadest.

. Rahvasuu aga räägib ikka, et kasutatud autode müügiplatsidel seisavad masinad, mis on peamiselt ilusaks pestud. „Mõnedes esindustes ei ole välja ehitatud kasutatud autode ostu-müügi protsessi ja müügimees teeb omaloomingut. Vali parim 1300 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks. Kui ilmneb viga, märgitakse see samuti paberile.Foto: AmservUsaldus müüja vastu on Rumbergi sõnul üks tähtsamaid kriteeriume, mis peaks auto ostmisel olema täidetud. Osta kasutatud auto laenuga nutikalt.

3 Kulukad vead Esmakordsed investeerimisfondide investorid.

. Kasutatud auto ongi katkine auto. Kui me teeme ühe vale sammu, on selle mõju mõõtmatult suurem, kui üks pettunud klient.“Rumbergi sõnul jõuab nendeni pretensioone väga harva, aga seda tuleb siiski ette.

7 viga, mida tehakse auto rentimisel ning kuidas neid.

.

Kommentit