Kumb valida: hind või kvaliteet?

Pean silmas näiteks koduhoidu kus nt. Kohal käima hakates aga oli üldpilt hoopis teine. Kumb valida: hind või kvaliteet. Muidugi eralasteaias on vanemal ilmselt rohkem sõnaõigust ja võid vinguva kasvataja suhtes juhatajaga rääkida. Ja meie perele parimaks osutus ka üks selline aed, mis siin on palju tuld ja tõrva saanud. Minge ise ja leidke see Teile sobiv koht. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida. Ehk tuleb soodsam ja nii väiksele lapsele ikkagi väiksem kollektiiv parem kui suurem.

Laenud arikliendile laen 900 eurot. Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Nii üksi, kui koos lapsega. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.

Kumb trimmer/võsalõikaja valida Husqvarna 553RS võ

. Vaata teise rühma omad ka üle ja siis tee otsus. Ütleme nii, et oleme kolmekesi, nädalavahetuseti lisandub mehe poeg; riideid kanname suht no-name omasid, mees maksab üsna heldelt eksile alimente; loomulikult kaelas on pangalaen, kord aastas saame ühe reisi endale lubada. Alati saab ringi kolida aga uhke inventar pole alati see, mis lapsele peamine on. Smslaenas. Natuke meelelahutust ja täitsa keskmine söök.

Kumb keskauto valida: kas Mazda 6 või Opel Insignia.

. Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.

Kumb trimmer/võsalõikaja valida Husqvarna. -

. Nüüd olen olukorras, kus pean valiku tegema kahe hoiu vahel, üks kallis, teine soodne. Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Siin antud tagasiside on tihti nii isekas ja äärmuslik, et paneb imestama kohe. Sms laen uues kuues – leia siit parimad!. Otsisime ka oma lapsele kohta ja kui siinseid postitusi lugesime jäi küll mulje, et normaalset kohta Tallinnas ei leiagi.

Kumb valida: terviselaen või tervisekindlustus? -

. Aga lapsi on seal alati, kirutud personal on super, tegelused ja suhtumine parim jne 🙂 Ütleb vanasõnagi, et ühele tütar, teisele ema. Ema süda minu sees on otsuse juba teinud- võtaksin silmagi pilgutamata uue lastehoiu variandi, aga rahaliselt paneb see perekonna eelarvele ikkagi paraja põntsu. Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Ehk siis mõni inimene arvab automaatselt, et mida kallim, seda parem ja mina olen seda suhtumist siiani tauninud. Lubatud on teema laiendamine. Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.

Kommentit