Kuus nippi, kuidas toasooja säilitada

Ühe teooriana pakutakse, et kui pinnases on rohkelt toitaineid, tajuvad umbrohuseemned, et neil pole justkui ülesannetAllikas: finegardening.com. See aitab näiteks ambroosia ja kassitapu puhul. Kuus nippi, kuidas toasooja säilitada. Miks see on nii, on teadlastele lõpuni selgusetu. Ära kasta umbrohtuKui paigaldad multši alla niisutustoru, saad sättida selle nii, et soovitud taim saaks niisutatud ja umbrohi jääks veeta. Kui õues on kuiv ja lõikad pinnal oleva umbrohu juure juurest maha, siis see kuivab ja sureb ära.

Kuus nippi, kuidas saada hommikuinimeseks - sõ

. Võid kasutada ka musta prügikotti ja asetada selle kohta, kus sellele paistab päike peale. Samas ulatuvad kassitapu ja orasheina juured väga sügavale. Pane välja juuritud umbrohi kompostihunnikusse või prügikasti. Lihtnelaen internetipettus. Internetipettus smsiga raha.

Mobipunkt – Kuus nippi, kuidas luua endale äge Instagrami feed

. Kui pinnasel on rohkelt multši, kasuta vana lihanuga, et kahjustada umbrohu juuri. Kuus nippi, kuidas toasooja säilitada. Oluline on see, et keskkond oleks kuum, sest nii välja juuritud umbrohul on seemned ja nendest võivad idaneda järgmised kurja juured.

Kuus tarka nippi, kuidas valida uut pesumasinat - sõ

.

Peale noaga toimetamist kata koht multšiga kinni. Istuta taimed lähestikkuNii on võimalikult suur osa mullast päikese eest varjatud. Seetõttu on neil kergem vett imada.Teadlaste sõnul levitavad umbrohutaimed vähem seemneid, kui muld on toitainetest läbi imendunud. Nii on juured sunnitud kasutama oma varusid ja see takistab neil levimist. Samas võid välja juuritud umbrohu ka lõkkes ära põletada.Kui juurimine pole mingil põhjusel võimalik, lõika umbrohul pea maha.

Kuus nippi, kuidas triiksärk perfektselt sirgeks triikida.

. Kui mingid taimed soovitatakse istutada kõrvuti, siis võid need tegelikult istutada neljandiku võrra üksteisele lähemale. NIPP: Umbrohu komposteerimisel loeb kuumus

Kommentit